Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” планує розширити виробництво електроенергії з вторинних ресурсів
Автор: Станислав Власенко      Дата: 10.08.2005 09:38


     Компанія “Укргазвидобування”, що є дочірньою компанією НАК “Нафтогаз України”, планує у 2005 році запустити установку з виробництва електроенергії з димових газів на Шебелинському газопереробному заводі та Тимофіївському газовому родовищі. Реалізація цих проектів дозволить компанії забезпечити 50% потреби в електроенергії електрикою власного виробництва.
     
      За словами генерального директора ДК “Укргазвидобування” Іллі Рибчича, компанія планує також проектування та будівництво електростанцій з використанням теплового потенціалу газових викидів і вторинних енергоресурсів на Солохівському, Юлііївському родовищах, а також на Яблунівському газопереробному заводі. Реалізація цих планів дозволить отримувати на Харківщині та Полтавщині власну електроенергію для потреб буріння, видобування та переробки газу.
     
      З квітня 2003 року "Укргазвидобування" виробляє електроенергію на Локачинському родовищі у Волинській області (підрозділ ГПУ “Львівгазвидобування”). Електроустановка потужністю 12 мВт працює на газі регенерації, не придатному для промислових і побутових споживачів. Протягом 2003-2004 років установка виробила 110 млн. кіловат-годин електроенергії, забезпечивши енергопостачання Локачинського району та ще майже трьох районів.
     
     Довідка: Електростанція Локачинського газового промислу складається з двох генераторних установок Centaur-50 фірми Solar Turbins, Inc. потужністю 5500кВА (4400кВт) кожна. Станція працює на непридатному для використання корозійно агресивному “кислому” газі, що виділяється в процесі роботи установки з очистки видобутого на родовищі природного газу, яка готує видобутий газ для продажу споживачам. 4,8% виробленої на установці електроенергії повністю забезпечують електрикою об’єкти Локачинського газопромислу. Решта виробленої електрики продаються через мережі ВАТ “Волиньобленерго”. Зараз установка виведена на повну проектну потужність і здатна виробляти до 62 тис. 528 мегават електроенергії щорічно.
     
     Облаштування Локачинського газового родовища розпочалося у 1997 році. Нині це комплекс з 20 газових свердловин та установки комплексної підготовки (очистки) видобутого природного газу. Загальна кошторисна вартість будівництва об'єктів Локачинського газопромислу складає 239,060 млн. грн., термін окупності -- 7 років. Загальна вартість електроустановки та інших об'єктів енергетичного господарства газопромислу складає 47 млн. 648 тис. грн. На родовищі створено 70 робочих місць для місцевих мешканців.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1357 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1740
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика