Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” збільшить видобуток газу на території Львівської області
Автор: Станислав Власенко      Дата: 10.08.2005 09:38


     Компанія “Укргазвидобування”, що є дочірньою компанією НАК “Нафтогаз України”, планує до кінця 2005 року ввести в дію низку свердловин на трьох родовищах Львівської області. Роботи виконуються філією ДК “Укргазвидобування” – газопромисловим управлінням “Львівгазвидобування”.
     
      Зокрема, до кінця серпня 2005 року заплановано ввести в експлуатацію дві нових свердловини на Комарівській площі, що на території Стрийського та Миколаївського районів Львівщини. Восени 2005 року заплановано розширити існуючі та завершити облаштування ще двох нових свердловини на Верещицькому родовищі (Городоцький, Миколаївський р-н Львівської області). До кінця року також триватиме облаштування нових свердловин на Орховицькому нафтогазоносному родовищі у Городоцькому районі.
     
      Окрім того, ГПУ “Львівгазвидобування” подало заявки на отримання ліцензії на розробку розвіданих газових родовищ на Бітлянській площі (межа Турківського району на Львівщині та Закарпатської області), Перемишлянській площі (Перемишлянський р-н Львівської області) та Бучацькій площі (Тернопільська область). Подальша розробка цих покладів буде можливою лише після отримання ліцензій.
     
     Довідка: Газопромислове управління “Львівгазвидобування” здійснює видобуток газу і нафти на території п’яти областей Західної України. Експлуатує 34 родовища та понад 340 свердловин. У 2004 році “Львівгазвидобування” видобуло 1 млрд. 190,2 млн. кубометрів природного газу.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1530 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1741
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика