Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

З доходів запоріжців соцфонди отримали майже 5,5 мільярда
Автор: Вячеслав Кононенко      Дата: 04.01.2018 19:54


     Роботодавці Запорізького регіону за минулий рік перерахували до соціальних фондів п’ять мільярдів 480 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, яка зазначила, що більш ніж 585 мільйонів з них надійшло у грудні.
     Із загальної суми ЄСВ понад 53 відсотки забезпечили страхувальники м. Запоріжжя — 2 мільярди 891,6 мільйона, платники м. Енергодар сплатили майже 576 мільйонів, Мелітопольського району — 497,7 мільйона, Бердянського — 348,8 мільйона, Василівського — 115 мільйонів, Вільнянського — 113,6 мільйона, Токмацького — 108,5 мільйона та Пологівського районів — близько 99 мільйонів.
     Згідно з поданою звітністю суб’єктів господарювання, кількість найманих працівників у Запорізькій області складає 373 тисячі, більшість з яких працюють у СГД-юридичних осіб — 91 відсоток, решта — у фізосіб-підприємців.
     Нагадаємо, єдиний соціальний внесок зараховується до Пенсійного та соціальних фондів. З 1 січня 2018 року законодавством встановлено розмір мінімальної зарплати 3723 гривні, а максимальна величина заробітної плати, з якої сплачується ЄСВ, складає 55845 гривень.
     У Запорізькій області контроль за своєчасністю подання податкової звітності, достовірністю, повнотою нарахування та сплати суб’єктами господарювання податків, зборів та внесків, зокрема, ЄСВ, покладено на територіальні управління ГУ ДФС у Запорізькій області. Інформацію про структурні підрозділи можна дізнатися на сайті фіскальної служби: http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/struktura.


Автор: Вячеслав Кононенко прочтений: 256 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17410
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика