Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У І півріччі 2005 року збитки від правопорушень на об’єктах НАК “Нафтогаз України” зменшилися на 3,8 млн. грн.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 11.08.2005 14:58


     У першому півріччі 2005 року на об’єктах підприємств і товариств, що знаходяться в корпоративному управлінні НАК “Нафтогаз України”, виявлено понад 400 посягань на товарно-матеріальні цінності. Збитки від правопорушень склали 4,8 млн. грн., що на 3,8 млн. грн. менше ніж за аналогічний період минулого року. Найбільша кількість правопорушень зафіксована на об’єктах видобувних підприємств та товариств (ВАТ “Укрнафта” – 179, ДК “Укргазвидобування” - 125), на які припадає 76% від всіх протиправних проявів на об’єктах Компанії.
     
     З метою запобігання протиправним посяганням на об’єкти НАК “Нафтогаз України” у першому півріччі 2005 року керівництвом Компанії, департаментом з питань безпеки, підрозділами безпеки та охорони вживались організаційні та практичні заходи, спрямовані на збереження товарно-матеріальних цінностей підприємств та товариств, що знаходяться в корпоративному управлінні Компанії, приведенні системи охорони особливо важливих об’єктів нафтогазового комплексу у відповідність до вимог чинного законодавства України впровадженні новітніх технічних охоронних систем. Завдяки вжитим заходам на 33% у порівнянні з першим півріччям 2004 року зменшилась кількість правопорушень, пов’язаних із несанкціонованим втручанням в роботу магістральних та промислових нафтогазопроводів. У результаті цього збитки від них зменшилися на 4,6 млн. грн. (більше ніж у 4 рази).
     
     Факти правопорушень були зафіксовані на території 22 областей України та АР Крим. Як і в попередні роки найбільш складна криміногенна обстановка зберігається на об’єктах підприємств розташованих на території Полтавської, Сумської, Харківської, Івано-Франківської та Чернігівської областей, де вчинено близько 80% правопорушень від усіх зареєстрованих по Компанії.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1290 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1743
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика