Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Роз’яснення Прес-центра НАК “Нафтогаз України
Автор: Станислав Власенко      Дата: 14.08.2005 14:22


     Згідно з анонімним повідомленням, розміщеним в ряді інтернет-видань, працівниками Служби безпеки України проводяться обшуки в центральному офісі НАК “Нафтогаз України”, а саме кабінетах Департаменту з питань безпеки, де вилучено велику кількість документів.
     НАК “Нафтогаз України” офіційно повідомляє, що дійсно працівниками СБУ проведено обшук в службових кабінетах Департаменту з питань безпеки Компанії в рамках кримінальної справи, порушеної слідчим управлінням СБ України, по факту контрабандного ввезення навесні 2003 року туркменського природного газу на територію України та здійснено допити осіб, які на той час працювали в НАК “Нафтогаз України”.
     Обшук проведено з метою вилучення та процесуального закріплення доказів по кримінальній справі – документів та інформації щодо суб’єктів підприємницької діяльності, які співпрацювали з НАК “Нафтогаз України” під час ввезення навесні 2003 року туркменського природного газу на територію України.
     Призначеним в березні 2005 року новим керівництвом Департаменту з питань безпеки Компанії здійснено структурні зміни та реорганізацію Департаменту, проведено низку заходів щодо збору та підготовки матеріалів, які направлено до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та інших правоохоронних органів для прийняття рішень згідно з чинним законодавством. На сьогоднішній день по матеріалам, де правоохоронними органами встановлено склад злочину, порушено кримінальні справи, а по іншим проводяться подальші перевірки.
     
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1130 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1749
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика