Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ALFA Smart Agro розвиває новий напрямок діяльності – трейдинг агропродукцією
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 01.02.2018 21:01


     Компанія ALFA Smart Agro оголошує про початок роботи департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією. Це новий відділ у структурі компанії, мета якого — допомагати сільгоспвиробникам у реалізації врожаю на вигідних умовах. Окрім того, клієнти ALFA Smart Agro отримують додатковий фінансовий інструмент — можливість купувати засоби захисту рослин і мікродобрива, розраховуючись власною продукцією.
     
     Департамент трейдингу працює з великим асортиментом продукції. У переліку найменувань:
     • основні зернові та олійні культури (соняшник, пшениця, кукурудза, ріпак, соя та ін.);
     • нішеві культури (зокрема, горох, просо, гірчиця, льон, сорго);
     • цукор.
     В рахунок оплати ЗЗР купівля сільгосппродукції відбувається за найвищими цінами на день укладання угоди. Якщо сума угоди перевищує 5 млн грн, можлива додаткова премія до ринкової ціни.
     
     Окрім того, трейдери ALFA Smart Agro організовують відвантаження продукції на зручних для виробника умовах: як з елеватора, так і зі складів агропідприємства. Для південних регіонів України є актуальною опція купівлі із доставкою до порту.
     
     «Компанія ALFA Smart Agro активно збільшує набір фінансових інструментів, за допомогою яких аграрії можуть купувати якісні засоби захисту рослин та мікродобрива на вигідних для себе умовах. Для нас є важливим кожен клієнт. Тому до укладання трейдингових угод та розрахунку ціни на сільгосппродукцію ми використовуємо індивідуальний підхід», — говорить Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro.
     
     За його словами, департамент трейдингу сільгосппродукцією з’явився в рамках напрямку ALFA Partnership. Він передбачає взаємодію компанії ALFA Smart Agro з агровиробниками, яка дозволяє отримати найкращі результати у вирощуванні сільськогосподарських культур.
     
     Варто зазначити, що найближчим часом департамент трейдингу планує запровадження додаткової послуги для аграріїв — укладання договорів в іноземній валюті. Для сільгоспвиробника це означатиме поставку в режимі експорту. Якщо підприємство бажає експортувати продукцію, але не має досвіду, фахівці департаменту трейдингу ALFA Smart Agro допоможуть у цьому.
     


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 171 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17823
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика