Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Великому бізнесу Південного регіону відшкодовано більше 2 мільярдів ПДВ
Автор: Владимир Морозов      Дата: 01.02.2018 21:12


     У 2017 році Постановою КМУ від 25.01.2017 №26 введений в дію новий Порядок ведення Реєстру заяв на повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ.
     Наказом Міністерства фінансів України від 03.03.2017 №326 затверджений Порядок інформаційної взаємодії Міністерства фінансів України з ДФС України і Державною казначейською службою України в процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування ПДВ.
     Одеським управлінням Офісу великих платників податків ДФС проводиться комплекс заходів щодо забезпечення контролю достовірності і повноти нарахування сум ПДВ, заявлених до відшкодування та, відповідно, відображення всієї достовірної інформації в Реєстрі.
     Протягом 2017 року 20 підприємств заявили ПДВ до відшкодування на загальну суму 1885,3 млн.грн., тоді як протягом 2016 року — 6 платників на 1419,8 млн.грн. Тобто, при збільшенні платників, які заявляють ПДВ до відшкодування більше ніж втричі (за рахунок переведення на обслуговування у 2017 році), сума заявки збільшилась лише в 1,3 рази або на 32,7%.
     Найбільші суми заявлені підприємствами ТОВ «Дельта Вілмар», ТОВ "ТД «Дельта Вілмар», ФГ «Органік Систем», АТ «Одеський припортовий завод».
     З початку року сума повернення бюджетного відшкодування на рахунки платників склала 2131,5 млн.грн., в тому числі 1645,3 млн.грн. по заявленим сумам у 2017 році.
     Залишок невідшкодованих сум на 1 січня 2018 року склав 242,0 млн.грн., з них: 233,4 млн.грн. (96,4%) по деклараціях за листопад 2017 року, решта сум охоплені документальними перевірками, результати по яким знаходяться як в стадії узгодження, так і оскаржуються.
     Злагоджена робота Одеського управління підтверджена подяками великого бізнесу Південного регіону щодо бездоганного дотримання чинного законодавства України, професійну допомогу та посилення впевненості на чесну та прозору співпрацю бізнесу та державних органів.
     
     


Автор: Владимир Морозов прочтений: 232 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17834
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика