Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Фітосанітарний стан сільськогосподарських рослин від 2 лютого 2018
Автор: Максим Никоненков      Дата: 05.02.2018 21:56


     Погодні умови, що склалися, а саме строкатий сніговий покрив та перепади температури повітря (від -10°С, подекуди до -25°С, а також до +6°С) ускладнювали проведення фітосанітарного моніторингу посівів озимих зернових та ріпаку, багаторічних трав, інших угідь на заселеність ними мишоподібними гризунами. Вищевказані агрокліматичні умови, а також танення снігового покриву, опади у вигляді дощу, застій талих вод у полях спричинили затоплення нір полівок та мишей від 8–30 до 40–60% у Івано-Франківській, Запорізькій, Хмельницькій, а в понижених місцях рельєфу 75–90% у Київській та Миколаївській областях. На даний час популяція мишоподібних гризунів перебуває в пригніченому стані.
     
     Однак, подекуди у лісостепових та поліських областях у посівах озимих культур обліковують від поодиноких жилих нір до 3 жилих колоній на гектарі, в степових — 0,5–4. У місцях резервацій, багаторічних травах та неугіддях обліковують 2–5, осередково 6 жилих колоній на гектар (багаторічні трави Луганська обл.).
     
     Повсюди триває відбір зразків посівного матеріалу та його фітоекспертиза на виявлення фітопатогенних збудників. За результатами проведених аналізів насіння у Вінницькій та Волинській областях встановлено, що насіння ярих зернових та зернобобових культур заражене альтернаріозом, аскохітозом, бактеріозом, фузаріозом, сірою гниллю, пліснявінням у межах 1–18%. Це свідчить про обов’язкове оздоровлення посівного матеріалу навесні шляхом протруювання його препаратами відповідного спектра дії та рівня захисної спроможності стосовно комплексу хвороб.
     
     У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових, ріпаку та багаторічних трав.
     
     


Автор: Максим Никоненков прочтений: 261 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17897
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика