Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

За перший місяць 2018 року надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів у Києві сягнули понад 6 мільярдів гривень
Автор: Сергей Черняк      Дата: 07.02.2018 21:02


     За даними Головного управління ДФС у м. Києві, столичними платниками у січні поточного року до бюджетів усіх рівнів перераховано 6 мільярдів 170 мільйонів гривень, що на 1 мільярд 674 мільйони гривень більше ніж за аналогічний період минулого року.
     Впродовж першого місяця до державного бюджету від столиці надійшло 4 мільярди 426 мільйонів гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року, казна додатково поповнилась на 1 мільярд 313 мільйонів гривень.
     Як зазначають фахівці ДФС Києва, приріст надходжень до загального фонду держбюджету відбувся за такими основними податками: на 863 мільйони гривень (41%) зросли надходження з податку на додану вартість та склали 2 мільярди 950 мільйонів гривень; на 342 мільйони гривень (42%) підвищився рівень сплати податку на доходи фізичних осіб та склав 1 мільярд 149 мільйонів гривень; на 56 мільйонів гривень (45%) зросли надходження зі сплати військового збору — 181 мільйон гривень було перераховано в держбюджет; на 45 мільйонів (58%) збільшилися надходження з податку на прибуток підприємств та склали 122 мільйони гривень. Окрім того, більше ніж у 3 рази, або на 4 мільйони гривень зросли надходження акцизного податку з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, які склали 6 мільйонів гривень.
     До бюджету міста Києва за січень 2018 року столичними платниками було сплачено 1 мільярд 744 мільйони гривень, що на 26% більше ніж роком раніше. Столична скарбниця додатково поповнилась на 361 мільйон гривень.
     У порівнянні з минулим роком відбулось збільшення надходжень столичного бюджету за такими податками: на 228 мільйонів (44%) підвищилась сплата податку з доходів фізичних осіб та склала 743 мільйони гривень; надходження єдиного податку зросли на 155 мільйонів гривень (44%) і склали 505 мільйонів гривень; 31 мільйон гривень (79%) додав у надходженнях податок на майно та склав 71 мільйон гривень. Також на 6 мільйонів гривень (63%) збільшилась сплата податку на прибуток підприємств — 15 мільйонів гривень надійшло до бюджету столиці.


Автор: Сергей Черняк прочтений: 216 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17930
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика