Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Новий рекорд маріупольського напрямку - 23 вантажні поїзди!
Автор: Александр Михайленко      Дата: 09.02.2018 22:02


     Уперше з моменту переходу на альтернативний маршрут залізничного сполучення з Маріуполем регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» передала на Донецьку магістраль 23 вантажні поїзди. Наразі придніпровські залізничники готуються до подальшого збільшення пропускної спроможності маріупольського напрямку.
     
     Новий рекорд був установлений 7 лютого. Йому передувала планомірна підготовча робота. Так, у січні регіональна філія щодоби передавала на Донецьку магістраль через стикову станцію Комиш-Зоря в середньому по 21 вантажному поїзду, а в окремі дати – і по 22. При тому, що на початок кожної звітної доби середньодобова наявність поїздів призначенням на станції Маріупольського залізничного вузла становила 17 составів.
     
     Робота на випереджальний результат стала можливою завдяки нарощенню до 15-16 одиниць експлуатаційного парку локомотивів та оптимізації перевізної роботи на ділянці Пологи – Комиш-Зоря – Волноваха.
     
     Наразі придніпровці готуються до наступного етапу робіт з розвитку інфраструктури ділянки Пологи – Комиш-Зоря. Їх початок запланований на квітень, однак, якщо дозволить погода, вони стартують у березні. Залізничники вкладуть ще дві додаткові колії на станції Комиш-Зоря та побудують роз’їзд на 327-му кілометрі перегону Магедове – Комиш-Зоря.
     
     «Уже в першій половині 2018 року на маріупольському напрямку має курсувати 24 поїзди за добу – таке завдання поставив перед нами Уряд України, правління ПАТ «Укрзалізниця» та особисто в.о. голови Євген Кравцов, – говорить директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський. – Немає жодних сумнівів в тому, що ми з ним упораємось».


Автор: Александр Михайленко прочтений: 145 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 17966
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика