Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Майже 52 мільйони гривень надійшло до місцевих бюджетів від запорізьких аграріїв
Автор: Владимир Морозов      Дата: 15.02.2018 21:55


     Запорізькі агровиробники у січні поточного року поповнили місцеві бюджети на 51,9 мільйона гривень єдиного податку. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, це на 46 відсотків більше, ніж торік. Додатково місцева казна отримала 16,4 мільйона.
     У територіальному розрізі лідерами зі сплати єдиного податку є сільськогосподарські підприємства Пологівського, Більмацького та Розівського районів, які перерахували до бюджету майже 9 мільйонів, платники Токмацького та Чернігівського районів забезпечили 6,8 мільйона, Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів — 6,6 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського районів — 6,3 мільйона, Василівського та Михайлівського районів — 5,6 мільйона, Якимівського та Веселівського районів — 5,3 мільйона, Мелітопольщини та Приазов’я — близько 5 мільйонів, Бердянського та Приморського районів — 4,3 мільйона, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів — понад 3 мільйони.
     Керівник фіскальної служби зазначила, що єдиний податок з сільгоспвиробників стовідсотково зараховується до загального фонду місцевих бюджетів, тобто до скарбниць громад, де вони працюють та сплачують податки.
     Усього в Запорізькому регіоні станом на початок 2018 року понад 2,2 тисячі представників сільського господарства обрали спрощену систему оподаткування.


Автор: Владимир Морозов прочтений: 233 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 18099
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика