Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Столичная полиграфия "Блиц-Информ" в сентябре намерена выйти в прибыльность
Автор: Виктор Смирнов      Дата: 15.02.2018 22:06


     Столична поліграфія "Бліц-Інформ" у вересні має намір вийти в прибутковість. Про це заявив президент ПрАТ "Бліц-Інформ"Олег Дубровка.
     
     "Наразі, ми налагоджуємо комунікацію з кредиторами та постачальниками сировини; повертаємо клієнтів та працівників, більшість вже повернулись. Планується не лише відновити кількість робочих місць – 2 200 осіб, а й збільшити їх до 3 000. Ми розраховуємо у вересні поточного року вийти на рівень прибутковості та завантажити обладнання на 80%, тоді як на момент початку нашої реанімаційної програми мали лише 20%... Основна конкурентна стратегія – міжнародний ринок. Але, крім того, ми сподіваємось, що уряд буде більш протекціоністським до нашої галузі, що дозволить національному виробнику зайняти більш агресивну конкурентну позицію і в Україні, і, приміром, в Європі", - додав Дубровка.
     
     Зазначимо, Приватне акціонерне товариство "Бліц-Інформ", яке протягом багатьох років було провідним підприємством з надання поліграфічних послуг, з січня 2018 року розпочало втілювати масштабну програму реанімації виробництва, модернізації виробничих процесів, а також запроводжувати більш агресивні маркетингові стратегії.
     
     У 2014 році після смерті засновника "Бліц-Інформ" Сергія Мельничука, акціонери декілька разів змінювали команду операційних директорів, але економічні показники діяльності "Бліц-Інформу" стрімко погіршувалися. В грудні 2017 року, в наслідок того, що тодішній менеджмент не мав досвіду рободи в галузі, не мав стратегії претензійної роботи з кредиторьскою заборгованністью, було спроба втілити так звану "ситуативну продажну стратегію", коли задешево й оперативно розпродаються всі ключові активи. В результаті чого зупинилась робота ключових підприємств: "Бліц-ПАКу" та "Бліц-Флексу", а більшість ключових спеціалістів, які забеспечували унікальних виробничий процес та створювали конкурентні переваги холдингу, втратили роботу. Наразі на підприємстві працює лише 930 чоловік, тоді як ще зовсім віднедавна їх було 2200.
     
     Після декількох активних спроб врегулювати ситуацію на підприємстві, власниця Наталія Мельничук продала акції компанії і таким чином суттєво посилити вплив акціонерів на операційний менеджмент. Нові акціонери детально вивчивши ситуацію, прийняли рішення про повну зміну команди управлінців "Бліц-Інформу", поверняння на підприємство звільнених спеціалістів, а також запропонувала цікаві програми реструктурізації боргів найбільшим кредиторам.
     
     "Висловлюємо надію, що 2018 рік стане роком, коли національні виробники повернуться обличчям один до одного і будуть допомагати розвивати економіку країни. Днями було підписано договір про співпрацю з ДП "Артемсіль" – це початок руху, коли три підприємства почали працювати разом, при цьому кожен отримує свою вигоду", - розповів Олег Дубровка.
     
     ПрАТ "Бліц-Інформ" – підприємство поліграфічної промисловості у Києві, є одним із лідерів видавничої та поліграфічної сфери в Україні. Засноване у грудні 1992 року. Виробляє понад 70 % промислової продукції Деснянського району м. Києва. За підсумками загальнонаціональної програми "Людина року-99", "Бліц-Інформ" визнаний переможцем у номінації "Найкраще підприємство року". У 2003 році холдинг став власником премії "Медіа-Олімп" й отримав звання "Золота торговельна марка". У 2015 році – переможець конкурсу "Кращий експортер року" в номінації "Виготовлення виробів з деревини, виготовлення паперу та поліграфічна діяльність".


Автор: Виктор Смирнов прочтений: 216 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 18105
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика