Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Запорізькі землекористувачі направили до місцевих бюджетів майже 80 мільйонів гривень
Автор: Евгений Погребняк      Дата: 22.02.2018 23:12


     З початку року місцеві бюджети Запорізької області отримали майже 80 мільйонів гривень плати за землю. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, рівень сплати зріс порівняно з минулорічним на 20 відсотків.
     Із загальної суми близько 90 відсотків забезпечили платники-юридичні особи, яких на сьогодні в регіоні 9,5 тисячі. Майже 7,9 мільйона надійшло до місцевих скарбниць від фізичних осіб.
     Половину надходжень плати за землю перерахували землекористувачі м. Запоріжжя, вони сплатили до бюджету 40,3 мільйона. Платники м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів спрямували майже 11 мільйонів, Бердянського та Приморського районів — 6,3 мільйона, Мелітопольщини та Приазов’я — понад 5,5 мільйона, Василівського та Михайлівського районів — 3,3 мільйона, стільки ж — Пологівського, Більмацького та Розівського, суб’єкти господарювання та мешканці Вільнянського, Запорізького та Новомиколаївського районів поповнили скарбницю на 2,8 мільйона, Якимівського та Веселівського — на 2,8 мільйона, Оріхівського та Гуляйпільського — на 2,4 мільйона, Токмацького та Чернігівського районів — на два мільйони.
     Нагадаємо, при визначенні бази оподаткування земельним податком за 2018 рік коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель застосовується із значенням 1. Це передбачено Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році».


Автор: Евгений Погребняк прочтений: 231 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 18236
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика