Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Жителі міст Краснодон і Молодогвардійськ, що на Луганщині, забезпечені теплом
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.11.2005 12:57


     ДП „Газ-тепло” виділило необхідні обсяги природного газу для теплозабезпечення міст Краснодон та Молодогвардійськ Луганської області. Рішення про виділення лімітів газу для КП „Тепло” м. Молодогвардійськ та КП „Краснодонтеплосервіс” м. Краснодон, яке обігріває ще й сусідній Суходольськ, було прийняте керівництвом ДП „Газ-тепло” після укладання з цими підприємствами відповідних угод та надходження перших коштів для погашення заборгованості згідноі з затвердженими графіками.
     
      До співпраці з ДП „Газ-тепло” рівень розрахунків КП „Тепло” та КП „Краснодонтеплосервіс” за спожите паливо не перевищував 14% та 12,5% відповідно. За останні два роки цей показник вдалось підняти, однак ситуація продовжувала залишатись складною.
     
      Для поліпшення ситуації керівництво ДП „Газ-тепло” докладало чимало зусиль. Зокрема, на початку нинішнього опалювального сезону проводились виїзні наради у м.Краснодон як із комунальниками, так і з керівниками міста. В результаті було затверджено графіки погашення заборгованості за спожитий у минулих роках природний газ, а після надходження згідно з ними перших коштів - укладено угоди на постачання газу у опалювальному сезоні 2005-2006 рр.
     
      Угоди, укладені підприємствами комунальної теплоенергетики з ДП „Газ-тепло”, та виділені у відповідності до них ліміти газу дозволять забезпечити стале постачання тепла населенню цих міст протягом всього опалювального сезону.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 837 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1844
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика