Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У новий опалювальний сезон - зі старими проблемами
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.11.2005 12:56


     Як вже повідомлялося у ЗМІ, ДК «Газ України» вчасно завершила договірну кампанію на постачання природного газу підприємствам комунальної теплоенергетики. Опалювальний сезон в Україні було розпочато вчасно і без зривів.
     
      Проте, на жаль, не обійшлося без прикрого винятку. Ним стала ситуація довкола Севастопольської ТЕЦ, що раніше входила до складу державного підприємства «Кримські генеруючі системи» і після інтенсивного нарощування боргів перед ДК «Газ України» (майже 9,5 млн. грн.) була передана в оренду приватній структурі «СГС плюс».
     
      «Господарюванню» ТОВ «СГС плюс», що супроводжувалось і гучними голодуваннями депутатів місцевих рад у Севастополі та біля стін парламенту країни, і незаконним безлімітним та безоплатним споживанням природного газу, і стрімким нарощуванням боргів за спожиті ресурси природного газу та послуги за його транспортування, було покладено край лише після втручання Мінпаливенерго України та особисто міністра Івана Плачкова. Договір на передачу Севастопольської ТЕЦ в оренду «СГС плюс» було розірвано, а для відновлення технологічних параметрів функціонування ТЕЦ і передачі її знову до управління ДП «Кримські генеруючі системи» розроблено та реалізовано низку заходів.
     
      Згідно спільної угоди між НАК «Нафтогаз України» та Радою Міністрів АРК від 17 червня 2005 року про розвиток нафтогазової галузі АРК було прийнято рішення, що постачання природного газу Севастопольській ТЕЦ ДП «Кримські генеруючі системи» буде здійснюватись через дочірнє підприємство «Газ – тепло» НАК «Нафтогаз України». Проте належних домовленостей між обома сторонами щодо умов договору досягнуто не було.
     
     Й оскільки опалювальний сезон вже було розпочато, а проблема забезпечення теплом жителів Севастополя так і не зрушила з мертвої точки безгосподарності, 22 жовтня п. р. на селекторній нараді під керівництвом віце-прем’єр-міністра Станіслава Сташевського було прийнято рішення щодо постачання природного газу Севастопольській ТЕЦ ДП «Кримські генеруючі системи» через ДК «Газ України».
     
     ДК «Газ України» з розумінням поставилась до проблеми термінового забезпечення мешканців Севастополя природним газом й зняття соціальної напруги у місті. Не маючи навіть остаточних відповідних договірних відносин, Компанія виділила Севастопольській ТЕЦ ДП «Кримські генеруючі системи» необхідні ресурси природного газу для здійснення пусконалагоджувальних робіт. Незважаючи на те, що ДП «Кримські генеруючі системи» є банкротом (загальний борг перед ДК «Газ України» складає майже 15,5 млн. грн.) і укладання договору з ним на постачання природного газу потребує спеціальної процедури; що ДК «Газ України» ініціювала порушення севастопольською прокуратурою кримінальної справи за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ТОВ «СГС плюс», а кримінальна справа і досі не розслідувана і не передана до суду, у дводенний термін фахівці Компанії підготували до підписання новий договір на постачання газу до Севастопольської ТЕЦ ДП «Кримські генеруючі системи».
     
     Однак у відповідь на такі безпрецедентні преференції, надані ДК «Газ України» севастопольським теплоенергетикам, окремі керівники органів влади міста розпочали новий опалювальний сезон з чергових безпідставних і надуманих звинувачень Компанії.
     
     ДК «Газ України» наголошує, що завжди сумлінно виконувала, виконує і буде виконувати покладені на неї договірні зобов’язання з газопостачання за умови належного дотримання контрагентами відповідних договірних зобов’язань.
     
     Довідка: Згідно з встановленим Кабінетом Міністрів України порядком забезпечення галузей національної економіки та населення природним газом, постачання цього енергоносія усім категоріям споживачів здійснюється лише за умови його 100-відсоткової оплати.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 587 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1846
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика