Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У Києві відбулася нарада з керівниками підприємств з газопостачання та газифікації
Автор: Станислав Власенко      Дата: 15.11.2005 09:34


     9 листопада у Києві відбулася нарада керівництва ДК «Газ України» з керівниками регіональних підприємств з газопостачання та газифікації. На нараді було розглянуто стан підготовки підприємств з газопостачання та газифікації до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років.
     
      Зокрема, було відмічено, що цілеспрямована підготовка газових господарств до сталої роботи у новому опалювальному сезоні розпочалася одразу після завершення попереднього сезону 2004-2005 років. На виконання запланованих наказами НАК «Нафтогаз України» та ДК «Газ України» заходів фахівці підприємств з газопостачання та газифікації основні зусилля сконцентрували на технічному обстеженні, капітальному ремонті та заміні газових мереж. Так, газовими господарствами у підготовчий період було обстежено 38,8 тис. км. підземних газопроводів, що становить 108% від планових показників, капітально відремонтовано та замінено 613,2 км. газових мереж (106% від плану), відремонтовано та реконструйовано 1647 газорозподільних пункти (130% від плану), відремонтовано 2492 одиниці засобів активного електрохімічного захисту мереж (110% від плану). Було відремонтовано 245 резервуарів (103% від плану), 114 котелень (115% від плану), 451 котел (102% від плану), у повному обсязі підготовлено рухомий склад газових господарств, їх виробничі будівлі тощо. Для мобільного реагування та підготовки до локалізації та ліквідації аварійних ситуацій було проведено навчально-тренувальні заняття.
     
      Таким чином, було зазначено на нараді, підприємства з газопостачання та газифікації ретельно підготували газові мережі до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років. Учасники наради проаналізували і прорахунки у підготовці підприємств з газопостачання та газифікації до нового опалювального сезону.
     
      Увагу учасників наради було звернуто також на проект Закону України «Про газорозподільні мережі» та запропоновано висловити щодо нього свої пропозиції та зауваження.
     
      Оскільки на сьогоднішній день тарифи на транспортування та постачання природного газу для більшості підприємств з газопостачання та газифікації не відповідають економічно обґрунтованому рівню, на нараді розглянули й проблемні питання цінової й тарифної політики. Учасники наради були одностайні у тому, що вже давно назріла необхідність перегляду цін і тарифів на постачання і транспортування природного газу.
     
      Вів нараду заступник генерального директора Компанії з питань розвитку діяльності Микола Табак.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1320 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1852
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика