Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Асоціація «УКРСАДПРОМ» та IFC у 2018 році будуть спільно впроваджувати агророзписки в галузі садівництва та ягідництва
Автор: Евгений Погребняк      Дата: 12.03.2018 20:30


     Між Асоціацією «УКРСАДПРОМ», ТОВ «Галич Агро-Стек» та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до групи Світового банку, підписано Меморандум про взаєморозуміння, відповідно до якого передбачено протягом 2018 року співпрацю з просування інструменту аграрних розписок в галузі садівництва та ягідництва.
     
     Крім того, згідно документу, IFC буде надавати членам Асоціації підтримку з підготовки та видачі аграрних розписок. У свою чергу, ТОВ «Галич Агро-Стек», відповідно до Меморандуму, запроваджує агророзписки як інструмент фінансування галузі садівництва і ягідництва у своїй господарській діяльності. Очікуваним результатом співпраці буде успішне впровадження аграрних розписок у галузі та покращення фінансування садівників і ягідників України.
     
     «Впровадження інструменту аграрних розписок в галузі садівництва — реальна можливість залучити додаткові фінанси для закупівлі необхідних МТР (ЗЗР, добрива тощо). Вже кілька років цей проект успішно реалізовується для виробників зернових та технічних культур. Сподіваємося, що і садівники будуть активно використовувати цей інструмент для розвитку свого бізнесу», — зауважив голова Асоціації «УКРСАДПРОМ» Дмитро Крошка.
     
     МФК (IFC) входить до Групи Світового банку і є міжнародною організацією, місія якої полягає у сприянні стабільному інвестуванню у приватний сектор країн, що розвиваються, наданні допомоги з метою зменшення бідності та покращення життя людей. Проект МФК «Аграрні розписки в Україні» надає консультаційні послуги з метою покращення доступу до фінансування для малих та середніх сільськогосподарських підприємств в Україні шляхом створення можливості використання інструменту аграрні розписки; і реалізується під управлінням підрозділу Європи та Центральної Азії МФК.
     
     ТОВ «Галич Агро-Стек» є учасником аграрного ринку, основним видом діяльності якого є оптова торгівля засобами захисту рослин, насінням сільськогосподарських культур, а також сільськогосподарською продукцією і продукцією її переробки.


Автор: Евгений Погребняк прочтений: 223 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 18628
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика