Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Київ презентував свої туристичні можливості на 52 Міжнародній туристичній виставці світу ITB у Берліні
Автор: Станислав Власенко      Дата: 13.03.2018 14:44


      Київ презентував свої туристичні можливості на найбільшій туристичній виставці світу ITB, що відбулася 7-11 березня у Берліні. Управління туризму та промоції Київської міської державної адміністрації стало організатором стенду, на якому було розміщено 13 експонентів – компаній, що займаються діловим туризмом, круїзами по Дніпру, екскурсійним супроводом, а також готелі. Головними темами, які були презентовані у Берліні, стали фінал Ліги чемпіонів 2018 року, можливості для ділового туризму, а також нові екскурсійні маршрути у столиці України.
      9 березня відбулася українська вечірка, на якій було розіграно безкоштовні квитки на фінал Ліги чемпіонів 26 травня у Києві. Під час вечірки виступили українські музиканти, а всіх охочих пригощали смаколиками та пивом.
      “Київ вперше так гучно заявив про себе у Берліні, протягом п”яти днів відбулося чимало цікавих і корисних зустрічей, зокрема домовились про співпрацю з маркетинговою компанію “Visit Berlin”, - зазначив начальник управління туризму та промоції КМДА Антон Тараненко.
      Всього на найбільшій виставці світу у 26 павільйонах було розміщено 186 країн та туристичних дестинацій, у офіційному каталозі виставки заявлено понад 10 тисяч учасників. Вперше офіційним партнером ITB виступила не країна, а один з німецьких регіонів – Мекленбург Передня Померанія.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 60 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 18647
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика