Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У 2017 році ДП «Златодар» подвоїв свій чистий фінансовий результат
Автор: Ирина Соцкова      Дата: 14.03.2018 20:11


     Чистий фінансовий результат діяльності ДП «Златодар» (входить в систему держрезерву України та знаходиться в місті Золотоноша Черкаської області) за 2017 рік склав 2,96 млн. гривень. Цей показник на 45% перевершив очікуваний результат та майже вдвічі перевищив показник 2016 року. Про це під час підсумкової річної погоджувальної ради повідомив генеральний директор ДП «Златодар» Валерій Буркацький.
     Окрім того, підприємство є лідером серед підприємств системи держрезерву за обсягами приймання. У 2017/2018 маркетинговому році «Златодар» прийняв понад 90 тис. тон зернових.
     «Дані показники є результатом чітких і більш ніж амбітних планів та наполегливої праці всього нашого колективу. Активно працюючи, підприємство має можливість розвиватися, вкладати кошти у модернізацію власних потужностей, виплачувати людям достойну заробітну плату, сплачувати у державну скарбницю податки та будувати нові плани», - прокоментував результат роботи підприємства Валерій Буркацький.
     Окрім фінансових показників, за словами генерального директора підприємства, ДП «Златодар» займає одну з лідерських позицій серед підприємств системи держрезерву та регіону в цілому й за обсягом сплачених податків. Так, загальна сума податків, сплачених підприємством за результатами діяльності у 2017 році, сягла позначки 15 млн. грн.
     «Дуже насиченим був минулий рік. Ми збільшили обсяги зберігання зерна, стали виробляти більше продукції, разом з тим, оптимізуючи енерговитрати. Наприкінці минулого року ми встановили в себе сонячну електростанцію, що в майбутньому дасть змогу ще більше заощаджувати на енергоносіях. Така збалансована господарська політика дала нам можливість чесно та на рівних конкурувати з іншими підприємствами, а також покращити якість надаваних послуг, що в свою чергу, позитивно вплинуло на ціноутворення», - підсумував Валерій Буркацький.
     Слід зазначити, що результатом роботи усіх підприємств аграрного напряму, що входять в систему держрезерву, за 2017 рік є прибуток у розмірі 12,5 млн. грн. Такий показник перевершив результати роботи підприємств у 2016 році на понад 117%.
     Довідково. ДП «Златодар» - одне з найстаріших підприємств Черкаського регіону та системи держрезерву України. Його історія починається у 1904 році. З січня 2001 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів входить до системи Державного матеріального резерву України. В грудні 2003 року Золотоніський комбінат хлібопродуктів перейменовано в державне підприємство «Златодар», до складу якого увійшов Іваньківський цукровий завод потужністю 1500 тон переробки цукрових буряків за добу. На сьогоднішній день ДП «Златодар» – одне з найпотужніших підприємств системи Державного агентства резерву України. Територія комбінату – 27 га, зернова місткість – 97,4 тис. тон, в т.ч. елеватор – 33,1 тис. тон. До складу комбінату входить Пальмірське підзвітне хлібоприймальне підприємство з місткістю для зерна 36,5 тис. тон. Комбінат виконує весь комплекс операцій з зерном : його приймання від виробника, очищення від домішок з доведенням до відповідних кондицій, сушіння, зберігання та відвантаження споживачеві. Загальна потужність зерносушарок - 226 планових тон на годину.


Автор: Ирина Соцкова прочтений: 390 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 18678
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика