Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Відомі імена причетних до смерті в Миколаївському СІЗО невинної людини
Автор: Костюк      Дата: 27.03.2018 12:28


     Як повідомляє (http://person.org.ua/smert-u-mikola%D1%97vskomu-sizo-nagorodi-prokuroram-godinniki-ta-kvartiri/), 23 березня 2018 року стало відомо про трагічну новину: в Миколаївському слідчому ізоляторі в камері був виявлений померлим один з фігурантів справи відомого миколаївського бізнесмена Михайла Тітова, Леонов Дмитро Володимирович. Загиблому було всього 36 років. Як вже було встановлено розтином, смерть настала 22 березня.
     
     Під час конференції (https://www.youtube.com/watch?v=feSqaxM-bEY&t=50s), яка відбувалась 23 березня 2018 року в м. Миколаєві, дружина Дмитра Леонова назвала ряд імен, які причетні до смерті її чоловіка. Це були імена суддів Апеляційного суду Донецької області: Куракової Вікторії Валентинівни, Топчій Тетяни В'ячеславівни, Свіягіної Ірини Миколаївни, Гєрцик Ростіслава Валерійовича, Сєдих Андрія Вікторовича, Демяносова Олександра Власовича, імена суддів Жовтневого районного суду м. Маріуполя: Киян Дмитра Володимировича, Скрипниченко Тетяни Іванівни, Музики Олександра Миколайовича, Шевченко Ольги Анатоліївни і звичайно імена прокурорів Миколаївської області: Єрошкіна В’ячеслава Вікторовича, Тірона Сергія Олександровича, Яська Вадима Івановича, Божила Степана Богдановича, та імена деяких слідчих.
     
     Крім того у своєму виступі дружина загиблого згадала і деяких так званих потерпілих, зокрема Сергія Кібзуна – колишнього працівника міліції, який з родиною взяв багатотисячні валютні кредити, але щоб не повертати їх і не віддавати заставне майно, оббрехав їх чоловіка.
     
     Дружина назвала прізвище одіозного, відомого своїми численними незаконними діями працівника поліції Артура Гаспарова, який теж безпосередньо брав участь у фальсифікації цієї справи. Як пізніше на своїй сторінці у фейсбуці (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1588134067965967&set=a.573074346138616.1073741827.100003081661656&type=3&theater) написал батько Олесі Леонової: «Это один из убийц моего зятя - ДМИТРИЯ ЛЕОНОВА!!!!!!!! Запомните это лицо!!! Помнишь, артурчик, когда ты со своим папой приходил к нам в гости будучи ребёнком, а теперь ты отнял мужа у моей дочери!!!! Хорошо ли ты спишь после этого?????»
     
     Крім того у своєму виступі дружина загиблого згадала і деяких так званих потерпілих, зокрема Сергія Кібзуна – колишнього працівника міліції, який з родиною взяв багатотисячні валютні кредити, але щоб не повертати їх і не віддавати заставне майно, оббрехав їх чоловіка.
     
     По темі: http://www.ukrpress.info/2018/03/07/antioskar-u-spravi-titova-dlya-donetskih-i-mikolayivskih-prokuroriv/
     
     https://www.youtube.com/watch?v=h1Fggqgwss8&t=10s
     
     https://www.youtube.com/watch?v=feSqaxM-bEY&t=43s
     
     http://person.org.ua/analytics/prokuratura-mozhet-tolko-ugovarivat-sud-protiraya-pered-nimi-koleni-advokat-vojchenko-o-reshenii-zhovtnevogo-rajsuda-po-delu-titova/
     


Автор: Костюк прочтений: 170 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 18978
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика