Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Світова торгівля плодами і ягодами
Автор: Виктория Марушкина      Дата: 28.03.2018 22:56


     Світова торгівля агропродовольчою продукцією має вирішальне значення у досягненні глобальної продовольчої безпеки, тому постійно зростають її обсяги. Вона завжди користується стабільно високим попитом на різних регіональних ринках, а основні її постачальники отримують хороші доходи.
     
     Серед всіх видів агропродовольчої продукції однією з найбільших за вартістю експорту є плодово-ягідна. Щорічно експортується плодів і ягід на суму у понад 100 млрд дол. США. За останніми даними International Trade Centre, у 2016 році експорт плодів, ягід та горіхів становив 109,2 млрд дол., зайнявши третє місце в товарній структурі світової аграрної торгівлі, поступившись лише експорту м’ясної продукції (112,9 млрд дол.) та риби і морепродуктів (109,3 млрд дол.), однак перевищив навіть такі популярні товарні групи, як алкогольні та безалкогольні напої, зернові культури, насіння олійних.
     
     Загалом, експорт фруктів і ягід з 2010-го по 2016-й роки постійно зростав, збільшившись за аналізований період на понад 40%. З-поміж плодово-ягідної продукції у 2016 році найбільші обсяги мав експорт різних горіхів (мигдаль, ліщина, волоські, фісташки) – 17,9 млрд дол., цитрусових фруктів – 13,4 млрд дол., ягідних культур та інших плодів – 12,6 млрд дол., бананів – 10,7 млрд дол. США, різних екзотичних плодів – 10,5 млрд дол., а також зерняткових – 9,8 млрд дол. Цікаво, що експорт яблук був здійснений на суму 7,3 млрд дол, груш – 2,4 млрд дол., волоських горіхів (лущених та нелущених) – майже 3 млрд дол., полуниці – 2,3 млрд дол., чорниці, лохини та журавлини – 2,3 млрд дол., малини й ожини – 1,4 млрд дол.
     
     Основні країни-експортери фруктів і ягід за підсумками 2016 року – США (14,1 млрд дол.), Іспанія (9,1 млрд дол.), Чилі (6,0 млрд дол.), Нідерланди (5,6 млрд дол.), Мексика і Китай (по 5,5 млрд дол.). Разом вони контролюють майже 42% світового експорту плодово-ягідної продукції. Україна з показником на рівні 150 млн дол. знаходиться далеко позаду, хоча й має значний потенціал у постачанні на глобальний ринок яблук, груш, волоських горіхів та ягід.
     
     


Автор: Виктория Марушкина прочтений: 269 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 19013
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика