Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Укрзалізниця розробила новий підхід у роботі з зернотрейдерами
Автор: Максим Никоненков      Дата: 11.04.2018 21:37


     Ріст урожайності зернових призводить до збільшення навантаження на залізничну інфраструктуру, проте Укрзалізниця розробила новий підхід у роботі з зернотрейдерами. Про це повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев у статті «Нова система зерноперевезень: як зміниться робота трейдерів?».
     
     Андрій Рязанцев розповів, що впродовж останніх 4 років Укрзалізниця збільшила обсяги перевезень зернових на 40%. На сьогодні 6 із 10 тонн вирощених зернових транспортуються саме залізницею. Більше того, він звертає увагу на швидке зростання ефективності роботи залізниці: «Ефективність роботи залізниці зростає мінімум вдвічі швидшими темпами, ніж виробництво зернових. Лише за минулий рік зростання перевезень зернових становило 18%».
     
     Директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» не залишив поза увагою фактори, які тією чи іншою мірою ускладнюють впорядковану роботу Укрзалізниці. Для вирішення наявних питань Укрзалізниця надіслала до основних асоціацій промисловців та центральних органів влади 3-річний план вантажних перевезень зернових. «Ми сподіваємося на спільне обговорення фінансового та інвестиційного плану для закладення найбільш необхідних проектів. Це дозволить усім учасникам перевізного процесу зекономити кошти та час», - акцентував Андрій Рязанцев.
     
     


Автор: Максим Никоненков прочтений: 357 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 19302
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика