Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДП «Газ-тепло» має перший результат реалізації
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.01.2006 17:58


     Перший результат реалізації прооекту “Рідний дім” отримано відразу після заміни мешканцеві села Гребінки, що на Київщині, старого опалювального котла на новий. Абонент, який взяв участь у започаткованому ДП «Газ-тепло» із січня 2006 року енергозберігаючому проекті, споживав у грудні минулого року за одну добу 23 куб. м природного газу (за місяць - 700 куб. м), а після встановлення нового котла, за 4 дні січня нинішнього року, навіть незважаючи на значне похолодання, – загалом всього 15 куб. м! Завдяки новому обладнанню його родина отримала не лише відчутний економічний ефект від здешевлення тепла в оселі, а ще й гарячу воду.
     
      Це – лише початок втілення масштабного проекту з енергозбереження «Рідний дім», що здійснюється в рамках виконання затвердженої НАК „Нафтогаз України” програми з впровадження енергозберігаючих технологій відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2005 р. №577-р „Про заходи щодо енергозабезпечення споживачів”.
     
      Проект передбачає заміну старих енергоємних котлів, що при надмірному споживанні газу дають мало тепла, на нові, коефіцієнт корисної дії яких у кілька разів вищий, а також опалювальних радіаторів, приладів обліку, вікон тощо. Повний комплекс заходів прогнозує скорочення обсягів споживання природного газу в побутовому секторі у декілька разів та направлення його на промислові підприємства.
     
      Сьогодні в Україні заміни потребують щонайменше 750 тисяч індивідуальних систем опалення, коефіцієнт корисної дії яких не перевищує 50%. У 2006 році, на першому етапі впровадження проекту «Рідний дім», ДП «Газ-тепло» планує замінити 200 тисяч котлів, які вже не просто відпрацювали свій строк, а й технічно поступаються запропонованим сучасним ринком новим моделям.
     
      Пересічні споживачі відчують перевагу нових котлів насамперед завдяки суттєвій, майже в 2 рази, економії спожитого газу, а значить, і коштів, сплачених за нього.
     
      Щоб допомогти людям, які сьогодні не можуть самотужки замінити старі неефективні котли на нові через брак власних коштів, ДП «Газ-тепло» запропонувало досить просту та ефективну схему, яка є найприйнятнішою навіть для самих малозабезпечених верств населення. Вона передбачає надання споживачеві безвідсоткового довгострокового кредиту на 5 років, який погашатиметься за рахунок зменшення плати за спожитий природний газ. Скорочене вдвічі споживання «блакитного палива» дозволить безболісно повернути отриманий кредит. В результаті виграють усі, оскільки люди зекономлять гроші, а держава - дорогий газ.
     
      Незважаючи на чималі фінансові витрати, яких сьогодні вимагає впровадження цієї масштабної комплексної програми, генеральний директор ДП „Газ-тепло” Дмитро Бублик переконаний, що вони виправдані та сповна повернуться в майбутньому, адже економія за п’ять років налічуватиме не один мільярд кубометрів газу.
     
      Сьогодні ДП „Газ-тепло” запрошує до співучасті у реалізації проекту «Рідний дім» підприємства ТКЕ, обласні підприємства з газопостачання та газифікації, органи місцевого самоврядування.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1116 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 1940
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика