Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Будь-яка держава це невідворотньо виникаюча структура соціальних паразитів ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ЄБА виступає проти заборони пальмової олії у виробництві харчових продуктів
Автор: Марина Шумко      Дата: 19.04.2018 21:04


     Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Голови Верховної Ради України з проханням не підтримувати проект Закону №3871, яким пропонується заборонити використання пальмової олії у виробництві харчових продуктів. Раніше компанії-члени Асоціації вже звертались до профільного Комітету ВРУ щодо недоцільності прийняття цієї законодавчої ініціативи та з проханням рекомендувати ВРУ відхилити проект Закону №3871.
     
     Насамперед, компанії-члени Асоціації цілком підтримують заборону використання пальмової олії у традиційних молочних продуктах (сметана, ряжанка, кефір, сир кисломолочний тощо), яка закріплена в частині другій статті 6 Закону України №1870-IV.
     
     Більш того, як зазначають експерти Асоціації, принципова позиція полягає в тому, що представники молокопереробної галузі є противниками заміни складових молока/молочної сировини не лише пальмовою олією, а будь-якими іншими жирами та білками рослинного, тваринного (немолочного) походження.
     
     Водночас представники бізнесу повідомляють, що пальмова олія та її окремі фракції широко використовуються в різних країнах світу для виробництва харчових продуктів у таких сферах як, наприклад, масложирова, хлібопекарська, кондитерська промисловості. Також важливим є те, що пальмова олія використовується для виробництва замінників грудного молока в усьому світі, оскільки її фракція — олеїн є єдиним натуральним рослинним інгредієнтом, що дозволяє забезпечити кількісний вміст пальмітинової кислоти в дитячій суміші, близький до грудного молока.
     
     Компанії-члени Асоціації занепокоєні тим, що прийняття цієї законодавчої ініціативи в запропонованій редакції може призвести до значних технологічних та фінансових складнощів для сумлінних виробників, що виробляють продукцію у відповідності до приписів українського законодавства, внаслідок:
     
     - необхідності внесення змін у рецептуру і технології виробництва продуктів, оскільки в деяких випадках неможливо швидко модифікувати продукт і замінити одну олію іншою через різний жирно-кислотний склад, фізико-хімічні та сенсорні властивості;
     
     - необхідності зміни маркування продукції, що призведе до заміни всього існуючого пакування.
     
     А тому Асоціація сподівається, що Верховна Рада Україна прийме до уваги зазначенні у цьому зверненні аргументи та прогнозовані наслідки та не підтримає проект Закону №3871.


Автор: Марина Шумко прочтений: 756 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 19478
  Цена: 1 noo



Ваши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web System



Редакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика