Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Укрзалізниця до кінця року запровадить нову технологію прибирання в усіх поїздах
Автор: Виктория Марушкина      Дата: 11.05.2018 21:56


     Укрзалізниця впроваджує нову технологію прибирання пасажирських вагонів, яку презентувала 11 травня 2018 року на станції Київ-Пасажирський. «Відтепер прибирання внутрішніх приміщень вагонів у пунктах формування поїздів проводять професійні мийники-прибиральники рухомого складу замість провідників. Наразі спеціально створені бригади вже обслуговують 52 поїзди, до кінця 2018 року за новою технологією будуть оброблятися всі поїзди», - повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. У компанії впевнені, що такі заходи покращать сервіс для пасажирів і оптимізують умови праці для провідників.
     
     Як зазначив Євген Кравцов, новий підхід до прибирання поїздів здійснюється за спеціально розробленою технологією із застосуванням професійних технічних та миючих засобів. «Ми вивчили позитивний досвід наших колег з Білорусі, Казахстану та європейських колег та запроваджуємо у нас найкращі технології. Ми виконуємо доручення Уряду України та змінюємо якість подорожей у поїздах. Особливо актуально це зараз, напередодні літніх перевезень», - підкреслив керівник Укрзалізниці.
     
     Протягом останніх років під час прибирання та мийки пасажирських вагонів використовувалися різні миючі засоби для різних видів поверхонь та ступенів забруднення. В. о. голови правління компанії повідомив, що відтепер Укрзалізниця буде використовувати єдиний універсальний миючий і дезінфікуючий засіб виробництва Великобританії, який за своїми якісними характеристиками значно переважає наявні миючі та дезінфікуючі засоби.
     
     «Цей засіб використовується на всіх континентах світу для прибирання аеропортів, літаків, залізничних вокзалів і вагонів метрополітену. В Україні засіб отримав усі дозвільні документи для використання в авіа- та залізничному транспорті, погоджений у Міністерстві охорони здоров’я України, Міністерстві екології України. Наразі він є найбільш ефективним за миючими та дезінфікуючими властивостями і є найбезпечнішим для здоров’я пасажирів, що також підтверджено міжнародними сертифікатами ISO. Миючий засіб також допоможе боротися з неприємними запахами», - прокоментував Євген Кравцов.
     
     У найбільших регіональних вагонних депо та дільницях Дніпра, Києва, Львова, Одеси, Харкова був реалізований пілотний проект з випробування цього миючого засобу.
     
     Також для якісного прибирання поїздів кожна бригада мийників-прибиральників буде забезпечена парогенератором і миючим пилососом. Для чого філія «Пасажирська компанія» планує придбати 120 побутових пароочисників SC 4 EasyFixPremium, 120 миючих пилососів SE 6.100 Karcher та 9600 літрів універсального миючого засобу. Інформація про відповідні закупівлі вже розміщена в електронній системі публічних закупівель Prozorro.
     
     Нова технологія прибирання запроваджується поступово. Спочатку мийно-екіпірувальні бригади задіяні в поїздах, які знаходяться в пункті формування поїздів понад 7 годин. Так, наразі в пасажирських депо та дільницях Жмеринки, Сміли, Ужгорода, Сум, Харкова, Полтави, Кривого Рогу, Маріуполя, Чернівців, Львова та Ковеля прибирання пасажирських поїздів уже здійснюють мийники-прибиральники рухомого складу.


Автор: Виктория Марушкина прочтений: 236 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 19965
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика