Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У першому читанні прийнято законопроект щодо дерегуляції цукрової галузі
Автор: Максим Никоненков      Дата: 21.05.2018 16:45


     Верховна Рада України на засіданні 16 травня прийняла у першому читанні законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру», основною метою якого є дерегуляція цукрової галузі. За відповідне рішення проголосувало 242 народних депутата України.
     «Завдяки положенням ухваленого законопроекту, скасуванню встановлення мінімальних цін на цукор і цукрові буряки та відхід від державного регулювання цукрової сфери, бурякоцукрова галузь отримає потужний поштовх для сталого розвитку на ринкових засадах. Дякую народним депутатам, аграрному комітету Верховної Ради за підтримку урядового законопроекту, який був напрацьований Мінагрополітики разом із виробниками, переробниками та профільними асоціаціями», — прокоментувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова.
     Заступник Міністра додала, що цукрова галузь вже давно чекає на прийняття нового законопроекту, скільки зміни, які відбулися на внутрішньому і світовому ринках цукру за останні роки, визначили необхідність скасування адміністративного регулювання галузі.
     Зокрема, ухваленим у першому читанні законопроектом №4532 пропонується відмінити Закон України «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру» та Закон України "Про внесення зміни до статті 5 Закону України «Про державне регулювання імпорту сільськогосподарської продукції», в якому є посилання щодо обов’язкових мінімальних цін на реалізацію (продаж) цукрових буряків для виробництва цукру квоти "А" і цукру квоти "А".
     Довідково:
     З метою дерегуляції та спрощення ведення бізнесу в Україні розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 166-р «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади» скасовано Порядок розподілу на конкурсних засадах між цукровими заводами обсягів виробництва цукру в межах квоти "А", який був затверджений наказом Мінагрополітики від 28 серпня 2007 р. № 624, зареєстрований в Мін’юсті 30.08.2007 за №996/14262.


Автор: Максим Никоненков прочтений: 249 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 20134
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика