Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” побудувала першу в Україні когенераційну енергетичну установку
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.03.2006 14:25


     ДК «Укргазвидобування» ввела в експлуатацію першу в Україні когенераційну енергетичну установку на Шебелинському газопереробному заводі (ГПЗ), яка використовує скидний потенціал газофракційних печей для одержання тепла та електроенергії. В урочистій церемонії відкриття установки взяли участь голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Івченко, генеральний директор ДК «Укргазвидобування» Ілля Рибчич, інші поважні особи.
     
     Для виробництва теплової та електричної енергії буде використано скидний потенціал печей газофракційних установок. Це дозволить щорічно виробляти близько 48 млн. кВт год. електроенергії для власних потреб заводу та отримувати 27 500 Гкал/год. теплової енергії у вигляді пари для забезпечення технологічних потреб. Таким чином, економія товарного газу ДК «Укргазвидобування» щорічно складе близько 17 млн. м3.
     
     Когенераційна установка введена в експлуатацію відповідно до реалізації програми енергозбереження ДК «Укргазвидобування». Використання енергетичного потенціалу скидних газів газофракційних печей зменшить забруднення навколишнього середовища. Виробництво електричної енергії за рахунок використання скидного потенціалу забезпечить скорочення викидів парникових газів, термічне знешкодження продуктів неповного згоряння та скорочення викидів оксидів азоту.
     
     Довідка: Котли-утилізатори, які використовують тепло газофракційних печей, виробляють пару з температурою 450° С та тиском 4,0 МПа у кількості 40 тонн на годину. Пара використовується турбіною та забезпечує роботу генератора потужністю 6 МВт. Турбіна обладнана виробничим відбором пари, яка у кількості 10 тонн на годину спрямовується на технологічні потреби заводу. Турбогенератор вироблятиме 6 МВт електричної енергії, що забезпечить власні потреби заводу, і дозволить поставляти 1.5 МВт електроенергії іншим підприємствам ДК «Укргазвидобування» у Харківській області.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1364 оценки: 5 от 1
© Свидетельство о публикации № 2020
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика