Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Руководить - это значит не мешать хорошим людям работать. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Індекс продовольчих цін ФАО виріс внаслідок зростання цін на молочну продукцію в травні
Автор: Максим Дюжев      Дата: 08.06.2018 22:40


     Запаси зернових залишаються високими, а світове виробництво зернових підвищується
     
     В травні ціни на сільськогосподарські товари в світі виросли в результаті різкого збільшення котирувань молочної продукції. Індекс продовольчих цін ФАО склав 176,2 пункту, що на 1,2% вище в порівнянні з квітневим показником.
     
     Травневе зростання обумовлене зростанням котирувань на основні зернові і молочні продукти, при цьому ціни на цукор і рослинні масла залишалися низькими.
     
     Індекс цін на молочну продукцію ФАО в травні збільшився на 5,5%, що в середньому на 11,5% вище в порівнянні з показником минулого року. Дефіцит пропозиції в найбільшій країні-експортері молочної продукції — Новій Зеландії — значно впливає на підвищення напруженості на ринку в останні місяці.
     
     Індекс цін ФАО на зернові виріс на 2,4% з квітня, досягнувши максимального рівня з січня 2015 року, що на 17% вище відповідного показника минулого року. Котирування пшениці зросли на тлі несприятливих прогнозів по виробництву в деяких великих країнах-експортерах, а погіршення прогнозів на врожай в Південній Америці призвело до зростання цін на фуражне зерно. Міжнародні ціни на рис також були стійкими, чому сприяв значний попит у Південно-Східній Азії.
     
     Індекс цін на рослинні олії ФАО знизився на 2,6 відсотка до найнижчої позначки за останні 27 місяців. Котирування пальмової, соєвої та соняшникової олії знизилися, частково внаслідок наявності великих світових запасів.
     
     Індекс цін на м’ясо ФАО впав незначно, в той час як індекс цін на цукор ФАО продемонстрував зниження упродовж шостого місяця поспіль, знизившись на 0,5 відсотка з квітня, що відповідає сприятливим погоднім умовам в основних цукрових регіонах Бразилії — найбільшому виробнику і експортері цукру в світі.
     
     Прогноз по виробництву зернових на 2018 рік переглянуто в бік підвищення
     
     У звіті «Пропозиція зернових і попит на зернові», який також був опублікований сьогодні, ФАО збільшила свій прогноз по світовому виробництву зерна на 2018 рік до 2 610 млн. тон, що ,у разі підтвердження ,буде на 1,5 відсотка менше порівняно з високим рівнем минулого року.
     
     Прогноз ФАО по світовому виробництву пшениці в цьому році становить 754,1 млн. тон. Він був переглянутий у бік підвищення в порівнянні з прогнозом попереднього місяця внаслідок поліпшення прогнозу по виробництву в декількох великих країнах-виробниках.
     
     Прогноз по виробництву фуражного зерна склав 1 345 млн. тон — на 3,2% менше, ніж в минулому році, і що в значній мірі обумовлено переходом фермерів на більш економічно вигідні культури і посушливими погодними умовами в ряді країн. Згідно з прогнозом світовий обсяг виробництва рису зросте на 1,3% в порівнянні з рівнем 2017 року і встановить новий рекорд у 511,3 мільйона тон, а зростання, у свою чергу, обумовлено покращенням прогнозів для Індії.
     
     У новій доповіді ФАО наводяться останні прогнози по споживанню зернових культур, яке, як очікується, досягне рекордно високого рівня в наступному році.
     
     Прогноз за світовими запасами зернових на кінець сезонів в 2019 році був переглянутий у бік підвищення на 5% у травні до 772 мільйонів тон, причому більша частина цього перегляду відображає істотне підвищення історичних оцінок запасів кукурудзи в Китаї. Однак, незважаючи на щомісячне зростання, світові запаси зернових знизяться на 5,4% в порівнянні з рівнем відкриття сезонів.
     
     Нові оцінки вказують на відносно високе співвідношення рівня світових запасів зернових до споживання в 28,5%, хоча це трохи нижче в порівнянні з сезоном 2017/18 року.


Автор: Максим Дюжев прочтений: 242 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 20470
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика