Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Укрзалізниця оновила електрички на маріупольському напрямку
Автор: Анна Моцко      Дата: 09.06.2018 12:01


     Регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» змінює якість приміського сполучення за маршрутом Маріуполь – Волноваха. Відсьогодні тут курсуватимуть два приміські електропоїзди після капітального ремонту, а кількість рейсів буде суттєво збільшено.
     
     Два приміських електропоїзди після капітального ремонту будуть щоденно курсувати між Маріуполем та Волновахою. Це заміна для старої електрички з чотирьох плацкартних вагонів, яка їздила дотепер. Десять рейсів замість шести, як раніше. Новий склад зможе перевозити вдвічі більше – до 800 пасажирів за один рейс. Щодо графіку – то врахували побажання і мешканців прилеглих до Маріуполя та Волновахи населених пунктів, і працівників металургійних підприємств. Коштуватиме квиток 15 гривень. А маршрут поїзд долає трохи менше, ніж за 2 години.
     
     Отже, з метою поліпшення приміського сполучення на маріупольському напрямку з 8 червня 2018 року за маршрутом зі станції Маріуполь до станції Волноваха будуть щоденно курсувати два приміські електропоїзди серії ЕД2Т після капітального ремонту, складом з шести вагонів кожний.
     
     Щоденно буде здійснюватися десять рейсів замість шести, як було раніше. Відправлення зі станції Маріуполь о 05:40, 08:15, 14:28, 17:30 та 20:30. Відправлення зі станції Волноваха о 05:00, 08:10, 10:40, 10:40 ,16:57 та 20:10. Зупинки передбачені на станціях Сартана, Асланове, Кальчик та Карань. Такий графік руху дасть змогу задовольнити потреби пасажирів під час пікових літніх перевезень.


Автор: Анна Моцко прочтений: 326 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 20503
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика