Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Сучасне розуміння мускулінності в українських чоловіків є досить своєрідним
Автор: Сергей Любченко      Дата: 14.06.2018 03:41


     
      Життя — це дзеркало. Вірніше — це відзеркалення того, що ти особисто у ньому бачиш. Як ти ставишся до людини, так і вона ставиться до тебе.Звісно, якщо ця людина — у адекваті. Тобто — не намагається «віддячити» тобі за добро злом. Особливо це актуально тоді, коли йдеться про взаєморозуміння у сім'ї. Саме про це йшлося на форумі «Сучасне розуміння мускулінності : ставлення чоловіків до гендерних стереотипів і насильства щодо жінок». Організатори цього заходу підготували дуже цікавий звіт, який пояснює причини насильства у сім'ї. Цей річний звіт демонструє, як кошти, довірені Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, дозволили нам захищати права та здоров'я тисяч жінок та молодих людей і сприяти найповніший реалізації їх потенціалу.
     
     Організатори дослідження – йдеться про Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, Посольство Великої Британії в Україні, УИСР та Міністерство соціальної політики України – наводять такі цифри щодо головних причин домашнього насильства у нашому суспільстві : 37 відсотків чоловіків причиною насильства у ставленні до жінок вважають провокуючу поведінку потерпілих; 28 відсотків – неможливість порозумітися з дружиною; 27 відсотків – скрутне матеріальне становище; 25 відсотків – вживання стимуляторів (алкоголь, наркотики, енергетики) ; 20 відсотків – попередньо нанесена образа; 17 відсотків – стреси, одержані поза домом; 14 відсотків – імпульсивні реакції ; 12 відсотків – особиста нереалізованість у житті; 11 відсотків – подружня зрада або ревнощі; 8 відсотків – самозахист; 7 відсотків – намагання «виховати» або покарати дружину ; 3 відсотки – низький рівень культури ; 2 відсотки – відсутність покарання; 1 відсоток – психологічні розлади.
     Ось така вона, досить неприваблива статистика. До речі, сума процентів, які наводяться у досліджені, перевищує цифру 100. Це сталося тому, що опитані чоловіки могли одночасно обирати декілька варіантів відповіді.
     Я не знаю яку у вас, але у мене складається враження, що ми досі у живемо у печерному суспільстві. У Європі так чоловіки до своїх дружин, подруг і приятельок не ставляться НІКОЛИ. А висновок ось який : аби цифри опитування українських респондентів відповідали середньоєвропейським показникам, Іванам, Петрам і Степанам необхідно радикально підвищувати рівень власної культури і більш шанобливо ставитися до своїх «других половинок». Інакше удачі українцям у питанні гендерної рівності не бачити ще досить довго…
     
     Сергій Комісаров, Сергій Любченко
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1053 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 20599
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика