Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

З початку 2018 року на Придніпровській залізниці оновили понад 81 км колії
Автор: Елена Рыбина      Дата: 19.06.2018 23:17


     За п’ять місяців поточного року колійники регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відремонтували більш як 81,3 км колії на основних напрямках руху П’ятихатки – Чаплине, Лозова – Солоне Озеро та по Криворізькому регіону.
     
     Зокрема, було проведено реконструкцію 13,68 км колії, посилений капітальний та капітальний ремонт колії виконали на 5,76 км, посилений середній та середній ремонт – на 31,76 км, комплексно-оздоровчий – на 30,12 км.
     
     Окрім цього, за цей час придніпровські залізничники реконструювали 10 стрілочних переводів, ще 7 відремонтували капітально, а 30 – середнім ремонтом, в одному стрілочному переводі оновили металеві частини.
     
     Було проведено заміну рейок новими на 11,1 км та старопридатними – на 5,31 км, а також укладено нові й старопридатні пліті безстикової колії на ділянках колишньої реконструкції та капітального ремонту (18,4 км).
     
     Значні обсяги ремонтно-колійних робіт цьогоріч виконано на станції Комиш-Зоря, де придніпровські залізничники вклали дві додаткові приймально-відправні колії й сім стрілочних переводів та переуклали одну під’їзну колію, а також на місці відновлення роз’їзду 327-й кілометр на перегоні Магедове – Комиш-Зоря, де вкладено одну приймально-відправну колію, два стрілочні переводи та один скидальний гостряк.
     
     Нагадаємо, що колійні роботи з реконструкції ділянки Пологи – Комиш-Зоря спрямовані на підвищення пропускної спроможності маріупольського напрямку.


Автор: Елена Рыбина прочтений: 201 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 20660
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика