Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДП «Хлібна база № 76» прийняла на зберігання перше зерно нового врожаю
Автор: Виктория Марушкина      Дата: 26.06.2018 22:58


     Одне з підприємств Держрезерву ДП «Хлібна база № 76», що знаходиться на Миколаївщині, прийняло на зберігання перші 60 тонн ячменю нового врожаю 2018 року. Про це повідомив генеральний директор підприємства Олег Пікарський.
     За його словами, це перша партія із запланованих 30 тис. тонн на новий маркетинговий сезон.
     «Наше зручне територіальне розташування та особливі погодні умови цього року дали нам можливість розпочати прийом зернових на зберігання дещо раніше. Однак, ми були готові до цього, адже вели активну підготовку: працювали над залученням нових контрагентів, модернізували свої зберігальні потужності, проводили роботу з місцевими фермерськими господарствами. Така активна робота з відродження підприємства дає нам змогу збільшувати свою ефективність, складати гідну конкуренцію приватним елеваторам та сховищам, покращувати фінансові результати, а відтак — більше сплачувати податків», — прокоментував генеральний директор ДП «Хлібна база №76».
     По завершенню сезону ранніх зернових, підприємство планує приймати і пізні культури: до 10 тис. тонн кукурудзи та 10 тис. тонн соняшника.
     Олег Пікарський також повідомив, що у минулому маркетинговому сезоні 2017/2018 об’єм прийнятих на зберігання зернових сягнув позначки майже 38,5 тис. тонн.
     Слід зазначити, що загалом всі підприємства, що формують аграрний напрям Держрезерву, цьогоріч планують поповнити свої потужності на понад 600 тис. тонн зерна.
     Нагадаємо, нещодавно, Голова Держрезерву Вадим Мосійчук повідомив, що у 2018 році Держрезерв рекордно поповнить свої запаси на суму до 980 млн. грн. Найближчим часом будуть оголошенні нові тендери на закупівлю зерна пшениці 2 і 3 класу нового врожаю 2018 року по усіх 10 агропідприємствах системи Держрезерву для закладання на потреби держави в обсязі до 40 тис. тонн.
     
     Довідково. Державне підприємство «Хлібна база №76» — це зерноприймальне підприємство з сучасними технологіями приймання та зберігання зерна. Розташоване в селищі Кавуни Арбузинського району Миколаївської області та входить в систему Держрезерву. Потужності підприємства представлені 2 елеваторами з силосними баштами ємністю 149,5 тис. тон та 11 напільними складами ємністю 50 тис. тон., сушильним обладнанням сумарною потужністю 160т/год. та очисним обладнанням з пропускною спроможністю при попередньому очищенні 250т/год. Підприємство за технологією виробництва може приймати та зберігати зерно і насіння таких культур як пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, сорго, просо, льон, соняшник, ріпак, що вирощуються на території України. У серпні минулого року «Українська біржа» у співпраці з Державним агентством резерву України запровадила торгівлю поставними ф’ючерсними контрактами на зернові. Поставка пшениці по першому пілотному контракту відбулася на ДП «Хлібна база №76».


Автор: Виктория Марушкина прочтений: 241 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 20791
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика