Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

76% експортних і 50% імпортних операцій українських платників податків проводиться в країнах з пільговим оподаткуванням
Автор: Александр Михайленко      Дата: 11.07.2018 05:17


     За підсумками 2017 року 76% загальної кількості експортних операцій і 50% імпортних було проведено із залученням іноземних посередників з місцем реєстрації в країнах з пільговим оподаткуванням. Про це написав у своєму блозі начальник Офісу великих платників податків Євген Бамбізов. Він також уточнив, що у грошовому вимірі загальний обсяг експортних операцій зріс до 648,7 млрд грн (на 22,8%), а імпортних — до 716,6 млрд грн (на 27,9%). За його словами, такі операції, що проводяться за межами країни, є об’єктами особливої уваги податківців. Особливо у випадках, коли вітчизняний виробник підписує контракт із нерезидентом, постачає йому товар за заниженою ціною, а той потім перепродує цей товар значно дорожче, залишаючи основний прибуток від операції у себе.
     Ефективним інструментом боротьби з таким виведенням капіталу Бамбізов вважає дослідження подібних операцій в межах трансфертного ціноутворення. «Ми намагаємося дати платникам самостійно виправити виявлені порушення, подавши уточнюючі розрахунки, — пише він. — А в разі відсутності реакції проводимо контрольно-перевірочні заходи». На підтверження своїх слів він наводить статистику: «за останні три роки 117 платників самостійно збільшили фінансовий результат до оподаткування на 4,6 млрд грн. Це призвело до зменшення збитків на 2,5 млрд грн та нарахування 363 млн грн податку на прибуток. А за результатами контроль-перевірочної роботи нами зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування з податку на прибуток на загальну суму 2 млрд грн та донараховано майже 164 млн грн податку».


Автор: Александр Михайленко прочтений: 106 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 21072
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика