Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДП «Газ-тепло» надало допомогу київській школі-інтернату №14
Автор: Станислав Власенко      Дата: 29.04.2006 22:02


     З нагоди Великодніх і травневих свят представники ДП «Газ-тепло» на чолі з заступником генерального директора Олександром Нєвєровим відвідали київську школу–інтернат № 14 .У рамках реалізації соціальної програми для дітей представники ДП «Газ-тепло» подарували дітям телевізор, dvd–програвач, м’які іграшки тощо. Кожен із 255 учнів школи–інтернату отримав у подарунок набір канцелярського приладдя.
     
     У київській школі–інтернаті № 14 навчаються діти пільгових категорій: сироти та напівсироти, з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти одиноких матерів.
     
     Довідка: Реалізовуючи програму з соціальної допомоги нужденним, ДП «Газ-тепло» у минулому році надало матеріальну допомогу підшефному притулку для неповнолітніх у м. Армянську АР Крим. Зокрема, для потреб притулку було закуплено спортивний інвентар, а напередодні свята Миколая діти отримали подарунки. Грошову допомогу у розмірі 42 тисяч гривень від ДП «Газ-тепло» отримав Всеукраїнський батьківський комітет боротьби з наркотиками - для проведення Міжнародного турніру «Кубок Олімпу». Грошову допомогу у розмірі 4,3 тисячі гривень було надано благодійній організації «Відкрите серце» - для влаштування дозвілля дітей Кризового центру соціальної допомоги. Лише матеріальних цінностей для передачі нужденним було закуплено на суму 9,3 тисячі гривень.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1176 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2134
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика