Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Легенда українського спорту Силантьєв звернувся до усіх сміливих та небайдужих
Автор: Юрий Воеводин      Дата: 21.08.2018 20:20


     У День Незалежності України, 24 серпня 2018 року відбудеться масштабний спортивно-благодійний захід День чемпіонів, який пройде за підтримки Національного олімпійського комітету та Київської міської державної Адміністрації. У рамках проекту стартуватиме забіг на дистанцію 2,5км.. Зібрані кошти підуть на створення сенсорних кімнат для дітей з інвалідністю у школах міста Києва.
     
     "Друзі, 24-го серпня запрошую усіх сміливих та небайдужих взяти участь у спортивно-благодійному забігові. Мета заходу – об'єднати зусилля заради тих, хто насправді потребує нашої допомоги. Особисто проведу розминку перед забігом для активного старту. НЕБАЙДУЖІ, ДОЛУЧАЙТЕСЯ!", - пообіцяв Денис Силантьєв.
     
     Нагадаємо, у 2012 р. на зарядку з Денисом Силантьєвим у рамках проекту «День Чемпіонів», вийшла рекордна кількість осіб – 16 тисяч. Цього року серед учасників – політики, чиновники, зірки шоу-бізнесу, громадські діячі, люди з інвалідністю та їх родини, спортсмени, актори та небайдужа молодь.
     
     "Друзі, впевнена, що всі ви, як і я, небайдужі до людей, особливо до діток, яким потрібна наша допомога. 24-го серпня ми організовуємо черговий День Чемпіонів, який покликаний зібрати всіх сміливих і добрих людей на спортивно-благодійний забіг. Бігтимуть всі - від вчителів до депутатів, від студентів – до зірок шоу-бізнесу. Заради однієї мети – допомогти!", – написала на своїй сторінці у Facebook директор проекту Інна Силантьєва.
     
     Спортивне містечко почне працювати з 14:00, на вас чекатимуть запальні ведучі Юрій Іванисько та Ольга Зубко (Одяг ведучих – PEAK – Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України)
     
     Олімпійської збірної України Перед забігом бажаючі візьмуть участь у танцювальному майстер-класі від переможця проектів Танці з зірками та Танцюю для тебе Сергія Костецького.
     
     Реєстрація уже розпочалася і відбувається в онлайн режимі на сайті та триватиме до 23 серпня. Слідкувати за оновленням інформації можна як на сайті, так і в соціальних мережах: Facebook.
     
     День чемпіонів,
     15:00, 24 серпня, 2018
     Сагайдачного, 2, Київ


Автор: Юрий Воеводин прочтений: 473 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 21894
  Цена: 1 noo



Ваши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web System



Редакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика