Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Уперше в Україні на «Дніпрошині» освоєно виробництво бутилового регенерату
Автор: Станислав Власенко      Дата: 20.06.2006 21:23


     ВАТ «Дніпрошина» відпрацьовано технологію та освоєно виробництво бутилового регенерату. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомив начальник центральної лабораторії ВАТ «Дніпрошина» Олександр Гоголев.
     За словами Олександра Гоголева, сировиною для виробництва бутилового регенерату є відпрацьовані бутилові діафрагми.
     «Таким чином, за рахунок вторинного використання відходів виробництва, підприємство зможе не тільки забезпечувати себе дешевою сировиною, але наблизиться до фактично безвідходної технології виробництва», — зазначив Олександр Гоголев.
     Як нагадав Олександр Гоголев, з 2004 року на «Дніпрошині» освоєно виробництво шинного регенерату, що дозволило підприємству у десятки разів скоротити відходи виробництва за рахунок вторинного використання зношених чи неконденційних шин.
     За словами Олександра Гоголева, відтепер, відпрацювавши нову технологію отримання бутилового регенерату, «Дніпрошина» зможе переробляти і відпрацьовані бутилові діафрагми, направляючи отриману в процесі регенерації суміш повторно у виробництво.
     Як повідомив Олександр Гоголев, отриманий регенерат може застосовуватися для виробництва шинних та покрівельних резин. За інформацією Олександра Гоголева, цінність бутилового регенерату у високій атмосферо-озоно- та теплостійкості.
     Як повідомив Олександр Гоголев, бутиловий регенерат наразі не виробляє жодне підприємство України.
     «Наскільки мені відомо, не виробляють бутиловий регенерат і в Росії. Технологія виробництва бутилового регенерату дуже трудомістка. Фахівцями «Дніпрошини» було розроблено низку технологічних процесів, які дозволяють спростити цей процес», — зазначив Олександр Гоголев.
     Як повідомив Олександр Гоголев, на сьогодні у виробництві бутилового регенерату передбачається використовувати лише відходи власного виробництва.
     Довідка: ВАТ «Дніпрошина» — дніпропетровський виробник шинної продукції. Підприємство почало працювати у 1961 році. На сьогодні асортиментний ряд підприємства становить більше 200 моделей шин, які відповідають вимогам національних і міжнародних стандартів. «Дніпрошина» є найбільшим в Україні виробником сільськогосподарських та великогабаритних шин.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 783 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2258
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика