Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Протягом найближчих двох-трьох років у технічну модернізацію «Дніпрошини» передбачається інвестувати десятки мільйонів євро
Автор: Станислав Власенко      Дата: 20.06.2006 21:23


     Програма технічної модернізації ВАТ «Дніпрошина» (Дніпропетровськ), реалізувати яку передбачається в найближчі два-три роки, потребує інвестицій у розмірі декількох десятків мільйонів євро. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомив радник генерального директора ВАТ «Дніпрошина» Олександр Науменко.
     За інформацією Олександра Науменка, вже практично завершено перший етап програми: протягом року на підприємстві впроваджено сучасний технологічний цикл для виробництва високошвидкісних вантажних цільнометалокордних шин, призначених для сучасних магістральних автофургонів та автобусів.
     «Налагодженню виробництва високошвидкісних вантажних цільнометалокордних шин передувала багаторічна праця науково-технічного комплексу «Дніпрошини» зі створення конструкції матеріалів та технології їх виробництва. Завдяки здобутому досвіду були сформульовані технічні вимоги до обладнання, які професійно реалізували провідні світові машинобудівні компанії «MATADOR-MACHINERI», «KONSTRUKTA-Industry» і «VIPO», — відзначив Олександр Науменко.
     Монтаж технологічного циклу за першим етапом програми було завершено в квітні 2006 року. Наразі нова продукція проходить етап тестування, а її повномасштабний вихід на ринок передбачається у другому півріччі 2006 року.
     Як стало відомо, нові високошвидкісні вантажні цільнометалокордні шини розраховані на пробіг 120-150 тисяч кілометрів, що у 1,5-2 рази вище порівняно з традиційними вантажними шинами.
     Налагодження виробництва нової продукції, за словами Олександра Науменка, сприятиме зміцненню позицій «Дніпрошини» на ринках далекого зарубіжжя. Передбачається часткова реалізація нових шин і на території України. Як відзначають фахівці підприємства, у майбутньому можна очікувати розширення частки реалізації продукції на вітчизняному ринку, враховуючи прагнення України стати транзитною країною, «мостом між Європою та Азією».
     Подальша реалізація програми модернізації підприємства, за словами Олександра Науменка, передбачає заміну технологічної бази для виробництва легкових та легковантажних шин, перші дослідні зразки яких повинні бути передані на випробовування вже у другому півріччі 2006 року.
     «Це не поодиноке «вкраплення» нового обладнання. Програма модернізації підприємства — це системна заміна всього старого обладнання на дійсно сучасне, виготовлене провідними машинобудівними компаніями світу. Мова йде про кардинальне підвищення технічного рівня всього підприємства», — відзначив Олександр Науменко.
     Довідка: ВАТ «Дніпрошина» — дніпропетровський виробник шинної продукції. Підприємство почало працювати у 1961 році. На сьогодні асортиментний ряд підприємства становить більше 200 моделей шин, які відповідають вимогам національних і міжнародних стандартів. «Дніпрошина» є найбільшим в Україні виробником сільськогосподарських та великогабаритних шин.
     Статутний фонд підприємства — 149,262 млн грн, номінал акцій — 50 грн.
     Основні акціонери — кіпрські компанії Letop Ltd. (24,62%), Vadamo Trading Ltd. (24,67%), Rockwood Investment Ltd. (17,43%).
     У 2004 році підприємство випустило 1706,4 тисяч шин. Експортується близько 40% продукції підприємства.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1324 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2259
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика