Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

На «Дніпрошині» оголошено огляд-конкурс кращих пропозицій з енергозбереження
Автор: Станислав Власенко      Дата: 20.06.2006 21:24


     Адміністрація та профспілковий комітет ВАТ «Дніпрошина» (Дніпропетровськ) ухвалили рішення про проведення огляду-конкурсу кращих пропозицій з енергозбереження. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомив директор з питань технічного розвитку «Дніпрошини», голова оргкомітету конкурсу Олександр Смирнов.
     Метою проведення конкурсу є зниження енерговитрат та собівартості продукції підприємства. За словами Олександра Смирнова, конкурсною комісією розглядатимуться пропозиції по енергозбереженню всіх видів енергоресурсів, що використовуються на підприємстві.
     За умовами конкурсу, учасники мають надати інформацію стосовно схем розташування встаткування та енергокомунікацій до впровадження та після впровадження їх пропозицій, довідки про фактичні обсяги споживання енергоносіїв окремим устаткуванням або ділянкою (на підставі показань вузлів обліку або розрахунково-аналітичних даних). Пояснювальна записка конкурсантів має містити розрахунок економічного ефекту від впровадження запропонованого ними технічного або організаційного заходу та інформацію щодо терміну, необхідного для його впровадження.
     За інформацією Олександра Смирнова конкурс проходитиме з квітня по червень 2006 року. Підсумки конкурсу будуть підведені з 1 по 15 липня. Для колективів-учасників конкурсу заохочувальна премія за 1 місце встановлена у розмірі 1500 гривень. Колектив, що посяде 2 місце в конкурсі, отримає 1000 гривень, 3 місце — 700 гривень. Встановлено заохочувальні премії і для окремих авторів конкурсу: 1 місце — 500 гривень, 2 місце — 300 гривень та 3 місце — 250 гривень.
     «Крім того, за впроваджені пропозиції, поквартально протягом року автори отримуватимуть до 10% від суми фактичного економічного ефекту пропозиції», — відзначив Олександр Смирнов.
     Довідка: ВАТ «Дніпрошина» — дніпропетровський виробник шинної продукції. Підприємство почало працювати у 1961 році. На сьогодні асортиментний ряд підприємства становить більше 200 моделей шин, які відповідають вимогам національних і міжнародних стандартів. «Дніпрошина» є найбільшим в Україні виробником сільськогосподарських та великогабаритних шин.
     Статутний фонд підприємства — 149,262 млн грн, номінал акцій — 50 грн.
     Основні акціонери — кіпрські компанії Letop Ltd. (24,62%), Vadamo Trading Ltd. (24,67%), Rockwood Investment Ltd. (17,43%).
     У 2004 році підприємство випустило 1706,4 тисяч шин. Експортується близько 40% продукції підприємства.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1234 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2260
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика