Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК «Газ України» пролонгує договори на постачання природного газу підприємствам ТКЕ з 1 липня по 30 вересня 2006 року
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.06.2006 23:16


     ДК «Газ України» пролонгує договори з підприємствами комунальної теплоенергетики (ТКЕ) на постачання з 1 липня по 30 вересня п. р. природного газу для вироблення теплової енергії для потреб населення та бюджетних установ і організацій. Нині ДК «Газ України» забезпечує підприємства ТКЕ обсягами природного газу, термін дії яких щодо постачання енергоносія закінчується 30 червня 2006 р.
     
      Станом на 23 червня п. р. рівень розрахунків підприємств ТКЕ за спожитий у 2006 р. природний газ становить 57%, а їх заборгованість перед Компанією перевищує 630 млн. грн. Причому 56% від загальної суми боргу підприємств ТКЕ перед ДК «Газ України» становлять борги теплоенергетиків Дніпропетровської, Донецької та Харківської областей.
     
      З метою забезпечення належної дисципліни газоспоживання та розрахунків за спожитий природний газ, ДК «Газ України надала доручення підприємствам з газопостачання та газифікації щодо відключення від газопостачання 67 підприємств комунальної теплоенергетики, які заборгували перед Компанією у 2006 р. понад 426 млн. грн.
     
      Враховуючи стан розрахунків підприємств ТКЕ за спожитий газ, ДК «Газ України» наголошує, що укладатиме угоди з підприємствами теплокомуненерго на постачання їм природного газу для вироблення теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ і організацій виключно за умов виконання ними гарантійних зобов’язань щодо погашення протягом травня-червня п. р. заборгованості та забезпечення стовідсоткової оплати поточного споживання газу.
     
      ДК «Газ України» надіслала листи до облдержадміністрацій та регіональних підприємств з газопостачання та газифікації з пропозицією 163 підприємствам ТКЕ визначитися і опрацювати відповідні проекти додаткових угод на постачання природного газу з 1 липня по 30 вересня п. р.
     
     Довідка: Постановою НКРЕ від 8 червня 2006 р. № 736 затверджено новий граничний рівень ціни на природний газ для підприємств комунальної теплоенергетики з 1 липня 2006 р. Нова ціна на природний газ становить 686 грн. за 1000 куб. м. з урахуванням цільової надбавки, ПДВ та вартості транспортування.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 845 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2273
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика