Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

«УКРГАЗ-ЕНЕРГО» імпортуватиме природний газ за ціною $95/1,000 куб м
Автор: Станислав Власенко      Дата: 30.06.2006 22:50


     ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» з 01.07.06 продовжує імпортувати газ за контрактною ціною $95 за 1,000 кубічних метрів, що відповідає рівню першого півріччя. Відповідні рахунки, що базуються на ціні імпорту $95, вже виставлені клієнтам Компанії – вітчизняним промисловим підприємствам.
     
     Контракт на постачання газу між ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» та RosUkrEnergo AG укладено 02.02.06. Він передбачає поставки на адресу ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» протягом 2006 р. 32 млрд. куб. м газу російського, та середньо- та центрально-азійського походження за ціною $95.
     
     У квітні-травні ц.р. ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» імпортувало до України понад 7,4 млрд. куб м газу. З них Компанія реалізувала споживачам понад 3,1 млрд. куб м, такий же обсяг передала на реалізацію підприємствам системи НАК «Нафтогаз України», а також здійснила закачування в підземні сховища 1,2 млрд. куб. м імпортованого природного газу
     
     Довідка: ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» створене 2 лютого 2006 року на виконання Угоди про врегулювання відносин у газовій сфері між НАК «Нафтогаз України», ВАТ «Газпром» та RosUkrEnergo AG від 4 січня 2006 року. Засновниками Компанії є НАК «Нафтогаз України» (50%) та RosUkrEnergo AG (50%).
     
      «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» постачає природний газ промисловим споживачам України з 2-го кварталу 2006 р. за єдиною ціною 655 грн./1,000 куб м (включаючи всі чинні податки і збори). Як на початку роботи Компанії на внутрішньому ринку, так і сьогодні ДК «Газ України» та інші газотрейдери реалізують споживачам імпортований газ за ціною 670 грн./1,000 куб м.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 906 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2291
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика