Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Підсумки роботи підприємств олійно-жирової галузі за 2017/2018
Автор: Максим Никоненков      Дата: 17.10.2018 21:35


     11 жовтня 2018 року у м. Києві відбулись чергові Загальні збори учасників асоціації „Укроліяпром.
     
     Зборами було заслухано і обговорено доповідь генерального директора асоціації “Укроліяпром” Капшука С.П про проблемні питання галузі та діяльність виконавчої дирекції асоціації „Укроліяпром” по їх вирішенню шляхом лобіювання інтересів олійно-жирових підприємств - учасників асоціації як в частині участі в опрацюванні законодавчих та перегляді регуляторних актів, які мають відношення до олійно-жирової галузі, так і в частині активної співпраці з Кабінетом Міністрів України, урядовими установами, авторитетними громадськими організаціями, комітетами, фракціями та окремими депутатами Верховної Ради України, а також про поточний стан і прогноз розвитку ринків олійних, рослинних олій та шротів на 2018/19 МР.
     
     В доповіді було відмічено:
     
     З урожаю 2017 року було перероблено на олію (розрахунково) 14,4 млн.тонн насіння основних видів олійних культур (74,2 % від валового збору).
     
     Експортовано 4,9 млн.тонн насіння олійних культур (25,2 % від валового збору) на 1,9 млрд.дол.США.
     
     Підсумки роботи підприємств олійно-жирової галузі за 2017/18 МР
     
     2017/18 маркетинговий рік характеризується скороченням виробництва олії соняшникової нерафінованої на 13,6% через зменшення валового збору насіння соняшнику та, відповідно, його переробки.
     
     Спостерігається зростання виробництва маргаринової продукції – на 5,3%. Обсяги виробництва соєвої олії зросли на 22,7%, ріпакової олії – на 22% у порівнянні з відповідним періодом минулого маркетингового року, але ці обсяги незначні(особливо це стосується ріпакової олії) через вивезення сировини за межі України.
     За підсумками 2017/18 МР з України експортовано основних видів олійно-жирової продукції на 5,234 млрд.дол.США.
     
     З урожаю 2018 року у липні-серпні вироблено рекордні для України обсяги олії ріпакової – 108,7 тис. тонн (зростання у 3 раза проти відповідного періоду 2017 року та в 1,3 раза проти виробництва за весь 2017/18 МР).
     
     За цей період ріпак перероблявся на 15 підприємствах.
     
     Перероблено 250 тис.тонн насіння ріпаку, що також є рекордним показником для всіх років переробки ріпаку в Україні.
     
     На 6-ти потужних підприємствах було вироблено 96% від загального виробництва олії ріпакової по Україні. Вперше і дуже успішно розпочали переробку насіння ріпаку ТОВ „Олсідз Блек Сі”, ТОВ „Дельта Вілмар СНД” та ТОВ „Чернівецький ОЖК”. Продовжили нарощувати переробку ПАТ „Вінницький ОЖК”, ПП „Оліяр” та ТОВ „ОЕЗ Градолія”, а таож інші підприємства.
     
     Подальший розвиток олійно-жирової галузі України може бути забезпечений за рахунок нарощування переробки насіння сої та ріпаку.
     
     Загальними зборами було відзначено активну спільну діяльність виконавчої дирекції та учасників асоціації щодо співпраці з органами законодавчої та виконавчої влади, організаціями та установами з метою забезпечення стабільної ефективної роботи олійно-жирової галузі (оподаткування, продовольче законодавство, митно-тарифне та технічне регулювання, вирішення проблемних виробничих питань тощо).
     
     За багаторічну бездоганну працю, вагомий особистий внесок у розвиток олійно-жирової галузі, високий професіоналізм по випуску високоякісної конкурентоздатної продукції та з нагоди Дня працівників харчової промисловості нагороджено за клопотаннями 27 підприємств – членів асоціації „Укроліяпром”:


Автор: Максим Никоненков прочтений: 140 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 22976
  Цена: 1 noo



Ваши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web System



Редакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика