Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Твоё только то, что ты понял. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ЕЛЕКТРОУКРАЇНЦІ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 13.07.2006 21:52


     Інтернет у кожну квартиру. Але не тільки. В недалекому майбутньому мешканці Українки можуть не виходячи з дому ознайомитися з розкладом автобусів чи потягів, подивитися свіжий фільм або переглянути останні міські новини. Але головне вони отримають можливість безпосередньо приймати участь в громадському житті свого міста. Вся діяльність виконавчої влади буде знаходитися під контролем широкого загалу. Тому, що кожне її рішення, кожен крок буде оперативно висвітлюватися в загальноміській електронній мережі.
     Фантастичний проект, який проте вже втілюється у життя. Одне з типових спальних міст великої енергетики отримує друге дихання. А розпочиналося все початку XV сторіччя, коли вперше згадується про село Ігнатівці, яким володів Остап Дашкевич, Чернігівський та Канівський староста. Потім село змінювало назву на Ігнатівка, Гнатівка, Гнатівці, Злодіївка, Столипіно та Українка. Сьогодні Українка є моно функціональним малим містом України, воно було збудоване як місто енергетиків у 60-70-х роках XX сторіччя. З 1979 року селище Українка отримало статус міста районного підпорядкування, до нього відносяться так звана Стара Українка (приватний сектор близько 150 мешканців) та село Плюти (близько 60 мешканців). На сьогодні в місті проживає понад 18 тисяч мешканців.
     Прив’язка до потужного підприємства до недавнього давала свої переваги. Це був такий собі куточок забезпеченості та добробуту в окремо взятому регіоні. Буквально вся життєдіяльність міста забезпечувалася за рахунок Трипільської ТЕС. Але прийшли зовсім інші часи. І тепер кожен сам по собі.
     Так місто має адміністративні межі та землі, віднесені до повноважень міської ради. На жаль, правовий статус цих земель чітко законом не визначено. До цього часу не закріплено згідно з законодавством межі міста відповідно до Генплану. Міська рада намагається вирішити це питання вже більше трьох років, але Верховна Рада України досі не визначила чітке розмежування земель державної та комунальної власності.
     Але, нове керівництво міста не падає духом. Ідуть роботи по вдосконаленню діяльності підприємств, які надають комунальні послуги для населення. Укріплюється їх матеріальна база, ведеться підготовка висококваліфікованих кадрів. На сьогодні за програмою забезпечення всіх квартир лічильниками обліку холодної та гарячої води ці пристрої вже встановлені в 91% квартир, що різко знизило споживання води, а отже і втрат. Родинам малозабезпечених городян, інвалідам війни та праці лічильники встановлювалися безкоштовно.
     Програма заміни старих газових та електричних плит передбачає здійснити обстеження газових та електричних плит, які вже відпрацювали свій ресурс і знаходяться в поганому технічному стані. Протягом 2006-2007 років планується замінити 60 плит на суму 120 тисяч гривен. Перші плити вже встановлені.
     У 2004-2005 роках втілювалася в життя програма з економії витрат на електроенергію містом. З цією метою було замінено всі міські ліхтарі, ліхтарі у під'їздах та біля під’їздів (3869) на значно економічніші антивандальні світильники. Завдяки цій програмі повністю вирішено питання вечірнього освітлення в місті.
     З 2004 року почала втілюватися в життя міська програма "Питна вода". Хоч місти цілодобово користується чистою водою з артезіанських свердловин, програмою передбачено і розпочато роботи з полімеризації водопровідних труб, спорудження станції обеззалізнення води, заміни водозапірної арматури та багато іншого.
     Реконструкція міського ринку почалася зі зміни власника. З кінця 2005 р. міський ринок став комунальною власністю. Вдвічі зріс ринковий збір, збудовано біля 100 нових ролетних павільйонів з власним енергозабезпеченням, утепленням, водопостачанням. Зросла кількість торгових місць на ринку, через це почали знижуватися роздрібні ціни на продукти та промислові товари. До кінця поточного року повну реконструкцію ринку буде завершено.
     Однією з найважливіших в місті є робота з молоддю. Залучити молодих людей до активних занять спортом, художньою самодіяльністю, громадського життя міста-це значить позбавити впливу шкідливих звичок. Саме тому з 2005 р. почато будівництво в місті майданчиків зі штучним покриття. До їх спорудження залучено кошти підприємців. Федерації футболу України. Вже відкрито 2 таких майданчики, ще 2 планується відкрити.
     Спільний проект з Київським ліцеєм "Лідер" сприяє підвищенню якості викладання основних дисциплін в школах міста, науковій та професійній орієнтації шкільної молоді. Програма заохочення до успішного навчання учнів шкіл передбачає безкоштовне відвідування ними масових заходів, концертів, кіносеансів, безкоштовне користування Internet. Для вчителів навчальних закладів міста організовувалися безкоштовні курси комп'ютерної грамотності "Intel-навчання для майбутнього". Програма "міський учитель" створена для зацікавлення учителів у високих результатах своєї роботи.
     Так що можна сказати що це невеличке містечко переживає зараз друге народження. І хай щастить українському місту Українці.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 727 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2322
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика