Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Выставка фиалок и экзотических растений
Автор: Ольга Рябчинская      Дата: 07.11.2018 14:07


     8-11 листопада виставка фіалок та рідкісних екзотичних рослин Любителів екзотичних рослин запрошуємо на виставку. Окрім африканских фіалок на виставці будуть представлені різноманітні екзотичні рідкісні рослини, якими зацікавляться як фахівці, так і любителі. Серед експонатів виставки будуть популярні рослини-хижаки: діонея, росянка, непентес, цефалотус і сарраценія.
     
     Ці рослини мають не тільки незвичний вигляд, але вони відрізняються між собою різними засобами приваблювати комах. Всі рослини підходять для вирощування у кімнатних умовах. Доглядати за ними не важко: потрібне сонячне підвіконня, очищена вода для поливу, для деяких рослин - прохолода взимку. Особлива цікавинка виставки - рідкісні екзоти сімейства бромелієвих: атмосферні тілландсії, кріптантуси ("земляні зірки"), більбергії і неорегелії.
     
     огляд за цими рослинами не важкий, але відрізняється в залежності від виду рослини. Наприклад, атмосферні тілландсії - епіфіти; вони не потребують висадки в ґрунт, бо ростуть на коренях, корі та гілках дерев. Їх достатньо регулярно обприскувати теплою водою. А от "земляним зіркам" земля потрібна. Їм також підійде сонячне підвіконня, на якому рослини покажуть себе у всій красі. Більбергії і неорегелії листям утворюють такі собі резервуари, де в природі оселяються різноманітні види земноводних.
     
     Догляд за ними не складний, а "діточки", які утворились після цвітіння, можна вирощувати окремо. Тим, хто бажає подивитись, або придбати ці рідкісні рослини, варто завітати на виставку з 9 по 11 листопада. Африканскі фіалки чекають на відвідувачів вже з 8 листопада.
     
     ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
     Где:Дом природы
     Когда:9 ноября - 11 ноября, с 11:00 по 18:00
     Адрес:ул. Рогнединская, 3
     Телефон:234-45-47


Автор: Ольга Рябчинская прочтений: 71 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 23410
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика