Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Санітарна лабораторія ВАТ «Дніпрошина» успішно пройшла періодичну атестацію
Автор: Станислав Власенко      Дата: 02.08.2006 01:30


     Санітарна лабораторія ВАТ “Дніпрошина” успішно пройшла періодичну атестацію, яка проводиться раз у три роки органами санепіднагляду, Міністерством екології України, Міністерством промислової політики та Дніпропетровським регіональним державним науково-технічним центром стандартизації, метрології та сертифікації. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили у прес-службі підприємства.
     Як зазначила начальник санітарної лабораторії ВАТ “Дніпрошина” Ірина Зіміна, крім замірів концентрації шкідливих речовин у стічних, підземних, поверхневих, цехових водах та у викидах організованих промислових стаціонарних джерел забруднення повітря, у повітрі робочої зони цього року у номенклатурі були вперше заявлені також дослідження атмосферного повітря в санітарно-захисній зоні на 11 показників (діоксид сірки, бензин, кисень, оксид вуглецю та ін.).
     За інформацією прес-служби, контролюючими органами було офіційно підтверджено готовність санітарної лабораторії виконувати заявлений перелік вимірювань у сфері охорони навколишнього середовища та у повітрі робочої зони. Було визначено належний рівень підготовки кадрів, наявність необхідних приладів та хімічних реактивів, задовільний стан приміщення, забезпечення нормативною і методичною документацією.
     За даними прес-служби, таку ж атестацію успішно пройшло бюро фізіології і профпатології праці ВАТ “Дніпрошина”.
     Як відзначила прес-служба, в Дніпропетровській області таку атестацію мають лише окремі підприємства, серед них – Нікопольський завод феросплавів, Дніпропетровський завод ім. К. Лібкнехта та ін.
     Довідка: ВАТ «Дніпрошина» — дніпропетровський виробник шинної продукції. Підприємство почало працювати у 1961 році. На сьогодні асортиментний ряд підприємства становить більше 200 моделей шин, які відповідають вимогам національних і міжнародних стандартів. «Дніпрошина» є найбільшим в Україні виробником сільськогосподарських та великогабаритних шин.
     Статутний фонд підприємства — 149,262 млн грн, номінал акцій — 50 грн.
     Основні акціонери — кіпрські компанії Letop Ltd. (24,62%), Vadamo Trading Ltd. (24,67%), Rockwood Investment Ltd. (17,43%).
     У 2004 році підприємство випустило 1706,4 тисяч шин. Експортується близько 40% продукції підприємства.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 760 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2377
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика