Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Селекторна нарада у ДК “Газ України”: боржники на газ можуть не розраховувати
Автор: Станислав Власенко      Дата: 02.08.2006 01:33


     Підприємства з газопостачання та газифікації, які не забезпечили у липні розрахунків з ДК «Газ України» за газ, спожитий підприємствами промисловості, не одержать відповідних обсягів природного газу на серпень. Про це наголосив під час селекторної наради у центральному офісі ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» з керівниками підприємств з газопостачання та газифікації за участю представників обласних державних адміністрацій виконуючий обов’язки генерального директора Компанії Микола Табак.
      На нараді у ДК «Газ України» було також підкреслено, що з метою реалізації доручень Кабінету Міністрів щодо забезпечення стовідсоткових розрахунків за спожитий природний газ усіх споживачів, належної підготовки газових господарств до нового опалювального сезону 2006-2007 років, Компанія і надалі вживатиме усіх заходів для зміцнення дисципліни газоспоживання та розрахунків за газ.
     Серед підприємств з газопостачання та газифікації, що заборгували ДК «Газ України» за спожитий промисловими підприємствами газ – «Житомиргаз», «Запоріжгаз», «Івано-Франківськгаз», «Київгаз», «Тернопільгаз», «Харківміськгаз», «Черкасигаз», «Чернігівгаз» та «Донецькоблгаз».
      Гострій критиці на нараді було піддано також підприємства, що взагалі не розрахувалися з Компанією за газ, спожитий в липні бюджетними організаціями. Це, зокрема, «Вінницягаз», «Чернігівгаз», «Коростишівгаз», «Сумигаз», «Криворіжгаз», «Львівгаз», «Лубнигаз», «Мелітопольгаз».
     20 підприємств з газопостачання та газифікації забезпечили розрахунки з Компанією за газ, спожитий населенням, на 100 і більше відсотків. Водночас критично було оцінено цей напрямок діяльності таких підприємств, як «Маріупольгаз», «Коростишівгаз», «Мелітопольгаз», «Івано-Франківськгаз», «Тисменицягаз», «Тернопільміськгаз», «Кременчукгаз», «Львівгаз», «Сумигаз», «Київоблгаз», «Тернопільгаз».
      На нараді було також звернуто увагу представників обласних державних адміністрацій, керівників підприємств з газопостачання та газифікації на незадовільний рівень розрахунків за спожитий у міжопалювальний період значної частини підприємств комунальної теплоенергетики.
     Зокрема, 117 підприємств ТКЕ не виконують надані Компанії гарантійні листи щодо погашення боргу за спожитий у 2006 р. природний газ, які підписані керівниками цих підприємств та погоджені місцевими органами влади.
     Серед найбільш енергоємних підприємств ТКЕ – боржників - «Вінницькі теплові мережі» (борг за 2006 р. - 2,6 млн. грн.), ДКП «Луцьктепло» (3 млн.грн.), ВАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ» (6,8 млн. грн.), ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (43,4 млн. грн.), Запорізький концерн «Міські теплові мережі» (34,7 млн. грн.), КП «Броваритеплоенергомережа» (1,5 млн. грн.), КП «Сєвєродонецьктплокомуненерго» (3,2 млн.грн), КП «Червоноград ТКЕ» ( 3,2 млн. грн.), ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» (2 млн. грн.), КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» (4,4 млн. грн.), КП «Харківські теплові мережі» (116,9 млн. грн.), ВО «Хмельницькі теплові мережі» (6,9 млн. грн.), КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» 7,4 млн. грн.), ВАТ м.Чернігів «Облтеплокомуненерго» (12 млн. грн.). та інші.
     Загальна сума боргу підприємств ТКЕ за спожитий протягом 2006 р. природний газ перевищує 600 млн. грн.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1464 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2381
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика