Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

АЕРОПОРТ «БОРИСПІЛЬ» ТА ОЛЕГ СКРИПКА ЗАПРОШУЮТЬ У ПАРТНЕРИ «АВІАКОНЦЕРТУ»!
Автор: Станислав Власенко      Дата: 06.12.2018 18:21


     23 грудня в аеропорту «Бориспіль» відбудеться безкоштовний концерт Олега Скрипки та Le Grand Orchestra! «Aviasession на валізах» присвячується новорічним святам та буде «прологом» до великого різдвяного концерту Олега (7 січня у Палаці Україна). Ми розпочнемо свята шаленим музичним драйвом! Долучайтеся!
     Неповторні хіти звучатимуть з 17:00 на 3 поверсі терміналу D, прямо в зоні реєстрації міжнародних рейсів. Неймовірний талант Олега Скрипки заграє усіма барвами у новому новорічному антуражі терміналу D. Музичне дійство розгорнеться на фоні розкішної ялинки аеропорту з оригінальною фотозоною та незвичними прикрасами. Замість кульок її прикрашатиме флотилія літаків із флагманом - бізнесджетом… Святого Миколая!
     На гостей нашого концерту чекає безліч несподіванок. До речі, до яскравого дійства долучатимуться не тільки пасажири та гості аеропорту. На концерт запрошуються шанувальники Олега Скрипки з м.Київ та м.Бориспіль! Їм забезпечать безкоштовний трансфер від м.Харківська та центру м.Бориспіль. Відповідно, у терміналі ми чекаємо на майже 3000-ну аудиторію шоу, яке пройде у пікові години розльоту аеропорту.
     Глядачами «Aviasession на валізах» стануть і користувачі Facebook. Ми готуємо on-line трансляції на сторінках аеропорту та Олега Скрипки із загальним охопленням понад 100 тис підписників!
     Запрошуємо взяти участь у події в якості інформаційного партнера, забезпечити пряме включення з концерту аби подарувати наше свято всій Україні. Ми хотіли б створити особливий різдвяний настрій та наповнити серця людей неповторною авіаційною романтикою. Музика, пісні й танці, розкішна ялинка – зробимо разом 23 грудня неймовірно магічним святковим днем!
     Презентацію «Aviasession на валізах» з пропозиціями для партнерів розміщено за посиланням:https://drive.google.com/file/d/1IdLZBX96F7jsU4QjUXCg4PcYa2pNDbLG/view?usp=sharing


Автор: Станислав Власенко прочтений: 74 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 24022
  Цена: 100 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика