Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Кількість зазіхань на майно нафтогазового комплексу України скоротилася більш ніж удвічі
Автор: Станислав Власенко      Дата: 28.08.2006 14:08


     Протягом першого півріччя 2006 року завдяки заходам, вжитим Департаментом безпеки НАК «Нафтогаз України» спільно з правоохоронними органами, кількість протиправних посягань на об'єкти НАК «Нафтогаз України» та її дочірніх підприємств скоротилася більш ніж удвічі порівняно з аналогічним періодом 2005 року. Збитки від таких протиправних дій за цей ж період скоротилися майже в 4 рази.
     
      Зокрема, у першому півріччі поточного року виявлено лише 61 факт несанкціонованого втручання в роботу нафтогонів та газоконденсатопроводів, що утричі менше порівняно з аналогічним періодом 2005 року.
     
      Найбільшу кількість посягань на об'єкти нафтогазового комплексу було зареєстровано у Сумській, Полтавській, Івано-Франківській, Харківській та Чернігівській областях. Саме в цих регіонах виявлено 72% усіх правопорушень щодо підприємств Компанії.
     
      Основними об'єктами протиправних зазіхань є установки електрохімічного захисту магістральних та промислових трубопроводів, лінії електропередач, технологічного зв’язку та дистанційного управління арматурою, засоби телемеханіки, продукти видобування, паливо-мастильні матеріали.
     
      Найбільшим розкритим злочином проти об’єктів нафтогазового комплексу стала крадіжка 50 тонн нафти з магістрального нафтопроводу Лисичанськ-Кременчуг. В результаті спільних узгоджених дій працівників безпеки Лисичанського районного нафтопровідного управління ВАТ «Укртранснафта» та міліції Донецької області було затримано групу викрадачів з 3-х осіб, а також автотранспорт та інші знаряддя злочину.
     
      Департамент служби безпеки НАК «Нафтогаз України» продовжує роботу з припинення протиправних посягань на об’єкти нафтогазового комплексу держави.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 659 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2419
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика