Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

“Газ України” активізує роботу з погашення заборгованості підприємств ТКЕ за спожитий газ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.09.2006 10:28


     ДК “Газ України” активізує роботу з погашення заборгованості підприємств ТКЕ за спожитий природний газ. Відповідне доручення керівництву ДК “Газ України” надав сьогодні голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко на нараді з питань мобілізації коштів Компанії.
     
     Протягом двох тижнів в усіх областях України керівники ДК “Газ України” проведуть наради за участю керівництва місцевих органів влади та підприємств ТКЕ, спільно з працівниками інших міністерств і відомств перевірять діяльність підприємств ТКЕ щодо стану підготовки до нового опалювального сезону 2006-2007 рр., погашення ними заборгованості за спожитий природний газ.
     
      Протягом поточного року у порівнянні з 2005 р., динаміка розрахунків підприємств ТКЕ міста Донецька, Луганської, Рівненської, Закарпатської, Київської та Чернівецької областей має певні позитивні зрушення. У решті областей з погашенням боргів за спожитий у 2006 р. природний газ склалася вкрай тривожна ситуація.
     
     Значно гірше, ніж торік, розраховуються за газ підприємства ТКЕ Харківської (борг за 2006 р. – 122 млн. грн.), Запорізької (41,6 млн. грн.), Дніпропетровської (116 млн. грн.), Донецької (111,7 млн. грн.), Львівської (24 млн. грн.), Чернігівської (19 млн. грн.), Черкаської (18,7 млн. грн.), Хмельницької (17,2 млн. грн.), Полтавської (16,6 млн. грн.), Кіровоградської (12,1 млн. грн.), Миколаївської (10,4 млн. грн.) областей та м. Севастополь (11,6 млн. грн.).
     
      На виконання доручення НАК «Нафтогаз України» та у зв’язку з невиконанням зобов’язань АЕК «Київенерго» щодо погашення заборгованості за спожитий у 2006 р. природний газ (заборгованість за 2006 р. АЕК «Київенерго» складає 73,9 млн. грн.), ДК «Газ України» надала газотранспортним організаціям та ВАТ «Київгаз» доручення щодо відключення від газопостачання цього одного з найбільших підприємств-боржників.
     
      Загальна сума боргу підприємств ТКЕ за спожитий у 2006 р. природний газ станом на 28 серпня п. р. складає 598,5 млн. грн. Інформація про підприємства ТКЕ, які є найбільшими неплатниками за природний газ, постійно надається до Міністерства палива та енергетики України та Кабінету Міністрів України.
     
     Довідка: Згідно з встановленим Кабінетом Міністрів України порядком забезпечення галузей національної економіки та населення природним газом, постачання цього енергоносія усім категоріям споживачів здійснюється лише за умови його 100-відсоткової оплати.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1190 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2432
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика