Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Відбулися переговори голови правління НАК “Нафтогаз України” Володимира Шелудченка з членом правління E.On Ruhrgas AG Йохеном Вайзе
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.09.2006 10:29


     голова правління НАК “Нафтогаз України” Володимир Шелудченко провів переговори з делегацією E.On Ruhrgas AG на чолі з членом правління компанії Йохеном Вайзе. Зустріч відбулася за ініціативою німецької сторони.
     
     У ході переговорів були обговорені питання двосторонньої співпраці НАК “Нафтогаз України” та E.On Ruhrgas AG в галузях транспортування, транзиту, зберігання та диспетчеризації потоків природного газу; запровадження та вдосконалення систем обліку газу, енергозбереження в газовій промисловості та у споживачів.
     
     Володимир Шелудченко та Йохен Вайзе також обговорили питання надійності транзиту та постачання газу впродовж наступного опалювального сезону. Голова правління НАК "Нафтогаз України" повідомив, що в українські підземні сховища газу щодоби закачується близько 130 млн. м3 газу, що дозволить накопичити достатні резерви для безперебійної роботи взимку. Графік поставок та закачування газу повністю узгоджено з постачальниками газу, і він виконується усіма сторонами.
     
     Член правління E.On Ruhrgas AG та голова правління НАК “Нафтогаз України” домовилися про активізацію діалогу двох компаній.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 623 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2434
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика