Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Газ України” відхилила графік погашення заборгованості за спожитий газ підприємств ТКЕ м. Харкова
Автор: Станислав Власенко      Дата: 03.09.2006 10:33


     На виконання доручення НАК “Нафтогаз України” щодо активізації роботи з погашення боргів за спожитий природний газ, у зв’язку з невиконанням підприємствами ТКЕ Харкова зобов’язань щодо забезпечення стовідсоткових розрахунків за спожитий природний газ, ДК “Газ України” провела нараду з питань розрахунків за газ. У нараді взяли участь перший заступник ДК “Газ України” Іван Варга, начальник Управління моніторингу з реалізації газу та нафтопродуктів НАК "Нафтогаз України" Петро Поліщук, перший заступник міського голови Харкова Олександр Кривцов, директор КП “Харківські теплові мережі” Сергій Андрєєв, інші керівники підприємств ТКЕ, представники Харківської обласної державної адміністрації. За підсумками наради ДК “Газ України” відхилила графік погашення заборгованості за спожитий газ до 2010 р., який було надано підприємствами ТКЕ м. Харкова, з причини систематичного невиконання ними договірних відносин.
     Підприємства ТКЕ Харківщини з початку 2006 року оплатили ДК “Газ України” 37% вартості спожитого природного газу. Заборгованість підприємств ТКЕ регіону з початку року становить більше 122,9 млн. грн., що становить 1/5 загальної заборгованості підприємств ТКЕ України. З початку 2006 р. борг КП “Харківські теплові мережі” перевищив 111,2 млн. грн. (за 2000-06 рр. – понад 136 млн. грн.), ЗАТ ТЕЦ-3 - 5 млн. грн. (за 2000-06 рр. – 13,7 млн. грн.), Есхар ТЕЦ-2 - 0,6 млн. грн. (за 2000-06 рр. – 7,5 млн. грн.).
     Незважаючи на численні повідомлення та попередження з боку ДК “Газ України”, низка підприємств комунальної теплоенергетики Харківщини порушили взяті на себе договірні зобов’язання щодо стовідсоткової оплати вартості поставленого їм енергоносія та продовжували його незаконне споживання.
     ДК “Газ України” неодноразово інформувала керівництво теплових мереж Харкова про необхідність термінового погашення боргів. Тим не менше, КП “Харківські теплові мережі” послідовно ігнорує вимогу ДК “Газ України” погасити заборгованість за поточне споживання газу.
     Незадовільна платіжна дисципліна підприємств ТКЕ Харківщини ускладнює процес формування ресурсів природного газу, необхідних для постачання споживачам України протягом опалювального сезону 2006-07 рр., і ставить під питання надійне забезпечення населення регіону теплом та світлом впродовж зими.
     
     Довідка: Реалізуючи встановлений Кабінетом Міністрів України порядок забезпечення галузей національної економіки та населення природним газом (Постанова КМУ №1729 від 27.12.2001 р. зі змінами), згідно з яким постачання цього енергоносія здійснюється лише за умови його стовідсоткової оплати, ДК “Газ України” 28 серпня надала доручення газовим та газотранспортним організаціям розпочати процедуру обмеження безоплатного споживання природного газу АЕК “Київенерго”.
     З початку 2006 року в Україні було проведено відключення від газопостачання, в т.ч. за борги, 1470 промислових підприємств, понад 3600 котелень підприємств ТКЕ.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 875 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 2437
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика